Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 15.08.2026 | Kolkheti Poti - Telavi | 1 : 1 |
| 10.05.2026 | Telavi - Kolkheti Poti | 3 : 1 |
| 11.03.2026 | Kolkheti Poti - Telavi | 0 : 1 |
| 22.10.2025 | Kolkheti Poti - Telavi | 0 : 1 |
| 09.08.2025 | Telavi - Kolkheti Poti | 1 : 1 |
| 29.04.2025 | Kolkheti Poti - Telavi | 1 : 0 |
| 05.03.2025 | Telavi - Kolkheti Poti | 1 : 0 |
| 09.11.2024 | Telavi - Kolkheti Poti | 3 : 0 |
| 31.08.2024 | Kolkheti Poti - Telavi | 0 : 0 |
| 15.05.2024 | Telavi - Kolkheti Poti | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Merani Martvili - Telavi | 2 - 0 | L |
| 24.10.2026 | Telavi - Kolkheti Poti | 1 - 1 | D |
| 17.10.2026 | Gareji - Telavi | 2 - 1 | L |
| 10.10.2026 | Aragvi Dusheti - Telavi | 1 - 4 | W |
| 20.09.2026 | Odishi 1919 - Telavi | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Kolkheti Poti - Gareji | 3 - 0 | W |
| 24.10.2026 | Telavi - Kolkheti Poti | 1 - 1 | D |
| 17.10.2026 | Kolkheti Poti - Odishi 1919 | 4 - 0 | W |
| 10.10.2026 | Shturmi - Kolkheti Poti | 2 - 0 | L |
| 20.09.2026 | Gori - Kolkheti Poti | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Telavi и Kolkheti Poti е насрочена за 24.10.2026 12:00 в Erovnuli Liga 2. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Telavi е на позиция 2 с 46 точки след 29 мача. Сезонният баланс е 12 победи, 10 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 34:28. Записаната форма е LWDDD. Kolkheti Poti е на позиция 9 с 31 точки след 29 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 10 равенства и 12 загуби. Головата разлика е 38:35. Записаната форма е WLDWD.
Telavi има 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDDDLLWDD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Kolkheti Poti има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDWDWDLDL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
В последните 10 директни срещи Telavi има 5 победи, равенствата са 4, а Kolkheti Poti има 1 победи. Средният общ брой голове е 1.70. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2). Both Teams Score — Yes (коефициент 1.82).
Дисциплинарният профил на Telavi като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 88.9%, 66.7%, 33.3% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 20 от 29 завършени мача (69.0% покритие). Дисциплинарният профил на Kolkheti Poti като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.78 жълти, 0.11 червени и 2.89 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 88.9%, 77.8%, 11.1% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 16 от 29 завършени мача (55.2% покритие).
Срещата между Telavi и Kolkheti Poti завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 1.7 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Telavi като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Telavi получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Kolkheti Poti като гост беше изчислен от 9 мача със средно 2.78 жълти, 0.11 червени и 2.89 общо картона на мач. В този двубой Kolkheti Poti получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 2.11 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 77.8%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 11.1% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.82. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.
От 11 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.