Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Orlando Pride W - Utah Royals W | 1 - 2 | W |
| 22.08.2026 | San Diego Wave W - Utah Royals W | 4 - 2 | L |
| 15.08.2026 | Utah Royals W - Bay FC | 3 - 2 | W |
| 09.08.2026 | Denver Summit W - Utah Royals W | 2 - 1 | L |
| 02.08.2026 | Utah Royals W - Portland Thorns W | 5 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Boston Legacy W - Angel City W | 2 - 5 | L |
| 22.08.2026 | North Carolina Courage W - Boston Legacy W | 2 - 1 | L |
| 15.08.2026 | Racing Louisville W - Boston Legacy W | 4 - 1 | L |
| 09.08.2026 | Boston Legacy W - Portland Thorns W | 3 - 4 | L |
| 03.08.2026 | Denver Summit W - Boston Legacy W | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Utah Royals W и Boston Legacy W е насрочена за 05.09.2026 01:30 в NWSL Women. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Utah Royals W е на позиция 3 с 39 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 3 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 31:19. Записаната форма е WLWLW. Boston Legacy W е на позиция 15 с 20 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 5 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 19:24. Записаната форма е LLLLD.
Utah Royals W има 5 победи, 0 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWLWLWWLL. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Boston Legacy W има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLDWLWWD. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 70%; Над 3.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на Utah Royals W като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 0.89 жълти, 0.00 червени и 0.89 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 44.4%, 33.3%, 11.1%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 20 от 20 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Boston Legacy W като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.75 жълти, 0.13 червени и 1.88 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 87.5%, 75.0%, 25.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 19 от 21 завършени мача (90.5% покритие).
Срещата между Utah Royals W и Boston Legacy W завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Utah Royals W като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 0.89 жълти, 0 червени и 0.89 общо картона на мач. В този двубой Utah Royals W получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.11 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 11.1%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Boston Legacy W като гост беше изчислен от 8 мача със средно 1.75 жълти, 0.13 червени и 1.88 общо картона на мач. В този двубой Boston Legacy W получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.88 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 0%, а червен картон в 12.5% от мачовете.
От 5 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.