Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 07.09.2025 | Bay FC - Kansas City W | 0 : 2 |
| 11.05.2025 | Kansas City W - Bay FC | 4 : 1 |
| 13.10.2024 | Bay FC - Kansas City W | 0 : 1 |
| 20.04.2024 | Kansas City W - Bay FC | 5 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Washington Spirit W - Bay FC | 1 - 0 | L |
| 23.08.2026 | Bay FC - Houston Dash W | 1 - 0 | W |
| 15.08.2026 | Utah Royals W - Bay FC | 3 - 2 | L |
| 09.08.2026 | Chicago Red Stars W - Bay FC | 0 - 0 | D |
| 02.08.2026 | Bay FC - Seattle Reign FC | 2 - 3 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Kansas City W - North Carolina Courage W | 3 - 2 | W |
| 22.08.2026 | Kansas City W - Seattle Reign FC | 1 - 1 | D |
| 15.08.2026 | NJ/NY Gotham FC W - Kansas City W | 2 - 1 | L |
| 09.08.2026 | Houston Dash W - Kansas City W | 1 - 1 | D |
| 01.08.2026 | Kansas City W - Angel City W | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Bay FC и Kansas City W е насрочена за 05.09.2026 02:00 в NWSL Women. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Bay FC е на позиция 14 с 22 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 3 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 18:24. Записаната форма е LWLDL. Kansas City W е на позиция 7 с 34 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 2 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 29:25. Записаната форма е WDLDD.
Bay FC има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLDLLLWWD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Kansas City W има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLDDWLDLW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 4 директни срещи Bay FC има 0 победи, равенствата са 0, а Kansas City W има 4 победи. Средният общ брой голове е 3.75. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Bay FC -1 / Kansas City W +1 подкрепя Bay FC със средна промяна 1.00 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.93% при 538 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Bay FC като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.88 жълти, 0.38 червени и 2.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 37.5%, 25.0% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 16 от 19 завършени мача (84.2% покритие). Дисциплинарният профил на Kansas City W като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 1.20 жълти, 0.00 червени и 1.20 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 70.0%, 30.0%, 20.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 21 от 22 завършени мача (95.5% покритие).
Срещата между Bay FC и Kansas City W завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 4 директни срещи показва средно 3.75 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Bay FC като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 1.88 жълти, 0.38 червени и 2.25 общо картона на мач. В този двубой Bay FC получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.25 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 37.5%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 25% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Kansas City W като гост беше изчислен от 10 мача със средно 1.2 жълти, 0 червени и 1.2 общо картона на мач. В този двубой Kansas City W получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.8 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 20%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Bay FC с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 1 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.