📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
0
🏟
✔ Краен резултат
2
W L D D D
Владение на топката
39%
61%
10
Общо удари
14
2
Точни удари
4
5
Неточни удари
6
5
Корнери
4
1
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
4
Засади
0
7
Удари в наказателното поле
12
3
Удари извън наказателното поле
2
3
Блокирани удари
4
2
Спасявания
2
4
Нарушения
7
194
Точни пасове
342
266
Общо пасове
422
7
Free Kicks
4

🔁 Директни срещи

4
2
2
🟢 Racing Louisville W 🟡 Равенства Angel City W 🔴
Дата Мач Резултат
27.09.2025 Racing Louisville W - Angel City W 1 : 0
25.05.2025 Angel City W - Racing Louisville W 2 : 3
14.09.2024 Racing Louisville W - Angel City W 2 : 1
20.06.2024 Angel City W - Racing Louisville W 3 : 2
19.08.2023 Racing Louisville W - Angel City W 1 : 1
16.04.2023 Angel City W - Racing Louisville W 2 : 2
26.09.2022 Angel City W - Racing Louisville W 1 : 3
12.06.2022 Racing Louisville W - Angel City W 2 : 3

🗓 Последни мачове: Racing Louisville W

Дата Мач Резултат Изх.
05.09.2026 Racing Louisville W - Angel City W 0 - 2 L
29.08.2026 San Diego Wave W - Racing Louisville W 3 - 2 L
23.08.2026 Chicago Red Stars W - Racing Louisville W 3 - 2 L
19.08.2026 Racing Louisville W - Seattle Reign FC 2 - 1 W
15.08.2026 Racing Louisville W - Boston Legacy W 4 - 1 W

📆 Последни мачове: Angel City W

Дата Мач Резултат Изх.
05.09.2026 Racing Louisville W - Angel City W 0 - 2 W
01.09.2026 Boston Legacy W - Angel City W 2 - 5 W
27.08.2026 North Carolina Courage W - Angel City W 2 - 0 L
24.08.2026 Angel City W - NJ/NY Gotham FC W 0 - 0 D
17.08.2026 Angel City W - Washington Spirit W 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Racing Louisville W и Angel City W е насрочена за 05.09.2026 22:30 в NWSL Women. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Racing Louisville W е на позиция 13 с 23 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 2 равенства и 11 загуби. Головата разлика е 21:34. Записаната форма е LLWWW. Angel City W е на позиция 9 с 29 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 2 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 24:17. Записаната форма е WLDDD.

Последни резултати

Racing Louisville W има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWWWWLWDL. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Angel City W има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDDDDLWWW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 8 директни срещи Racing Louisville W има 4 победи, равенствата са 2, а Angel City W има 2 победи. Средният общ брой голове е 3.63. Двата отбора са отбелязали в 87.5% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 75%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 60%; Над 3.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.57; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Racing Louisville W -0.5 / Angel City W +0.5 подкрепя Angel City W със средна промяна 1.61 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, Bet365) и до 24 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Racing Louisville W като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.22 жълти, 0.00 червени и 1.22 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 77.8%, 22.2%, 11.1%, 11.1% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 20 завършени мача (90.0% покритие). Дисциплинарният профил на Angel City W като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.44 жълти, 0.00 червени и 1.44 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 88.9%, 55.6%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 19 от 20 завършени мача (95.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 19:30:04 · Заключен: 2026-09-06 00:10:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Racing Louisville W и Angel City W завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 9 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 8 директни срещи е 3.63 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 87.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.57. В мача бяха отчетени общо 9 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Racing Louisville W като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 1.22 жълти, 0 червени и 1.22 общо картона на мач. В този двубой Racing Louisville W получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.22 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 11.1%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Angel City W като гост беше изчислен от 9 мача със средно 1.44 жълти, 0 червени и 1.44 общо картона на мач. В този двубой Angel City W получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.44 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Angel City W с хендикап +0.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.61 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 0:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 03:02:52
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.