📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
3
🏟
✔ Краен резултат
0
Владение на топката
46%
54%
12
Общо удари
8
4
Точни удари
3
4
Неточни удари
4
3
Корнери
2
0
Жълти картони
0
0
Червени картони
0
3
Засади
5
7
Удари в наказателното поле
7
5
Удари извън наказателното поле
1
4
Блокирани удари
1
3
Спасявания
1
12
Нарушения
8
298
Точни пасове
363
383
Общо пасове
442
8
Free Kicks
11

🔁 Директни срещи

0
0
0
🟢 Denver Summit W 🟡 Равенства NJ/NY Gotham FC W 🔴
Дата Мач Резултат

🗓 Последни мачове: Denver Summit W

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Denver Summit W - Chicago Red Stars W 6 - 1 W
23.08.2026 Portland Thorns W - Denver Summit W 1 - 0 L
15.08.2026 San Diego Wave W - Denver Summit W 1 - 1 D
09.08.2026 Denver Summit W - Utah Royals W 2 - 1 W
06.08.2026 Denver Summit W - North Carolina Courage W 0 - 2 L

📆 Последни мачове: NJ/NY Gotham FC W

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 NJ/NY Gotham FC W - Portland Thorns W 1 - 1 D
24.08.2026 Angel City W - NJ/NY Gotham FC W 0 - 0 D
15.08.2026 NJ/NY Gotham FC W - Kansas City W 2 - 1 W
08.08.2026 NJ/NY Gotham FC W - San Diego Wave W 1 - 0 W
02.08.2026 Houston Dash W - NJ/NY Gotham FC W 0 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Denver Summit W и NJ/NY Gotham FC W е насрочена за 06.09.2026 18:00 в NWSL Women. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Denver Summit W е на позиция 10 с 27 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 5 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 22:23. Записаната форма е WLDWL. NJ/NY Gotham FC W е на позиция 1 с 45 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 4 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 23:12. Записаната форма е DDWWW.

Последни резултати

Denver Summit W има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDWLDLWDL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. NJ/NY Gotham FC W има 7 победи, 3 равенства и 0 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWWWWDWWW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Под 2.5 гола — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.90; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 94%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Denver Summit W 0 / NJ/NY Gotham FC W 0 подкрепя Denver Summit W със средна промяна 2.62 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Denver Summit W като домакин е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 0.80 жълти, 0.00 червени и 0.80 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 60.0%, 10.0%, 10.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 19 завършени мача (94.7% покритие). Дисциплинарният профил на NJ/NY Gotham FC W като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 1.40 жълти, 0.00 червени и 1.40 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 80.0%, 40.0%, 20.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 19 от 19 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 17:30:08 · Заключен: 2026-09-06 19:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Denver Summit W и NJ/NY Gotham FC W завърши при резултат 3:0. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 5 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.9. В мача бяха отчетени общо 5 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 94%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Denver Summit W като домакин беше изчислен от 10 мача със средно 0.8 жълти, 0 червени и 0.8 общо картона на мач. В този двубой Denver Summit W получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 0.8 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 10%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на NJ/NY Gotham FC W като гост беше изчислен от 10 мача със средно 1.4 жълти, 0 червени и 1.4 общо картона на мач. В този двубой NJ/NY Gotham FC W получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.4 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 20%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Denver Summit W с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.62 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 3:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 22:04:11
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.