Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 15.11.2025 | Washington Spirit W - Portland Thorns W | 2 : 0 |
| 03.08.2025 | Washington Spirit W - Portland Thorns W | 2 : 1 |
| 15.06.2025 | Portland Thorns W - Washington Spirit W | 2 : 0 |
| 07.09.2024 | Washington Spirit W - Portland Thorns W | 2 : 1 |
| 05.05.2024 | Portland Thorns W - Washington Spirit W | 2 : 1 |
| 27.08.2023 | Washington Spirit W - Portland Thorns W | 1 : 1 |
| 24.06.2023 | Portland Thorns W - Washington Spirit W | 4 : 2 |
| 10.08.2022 | Washington Spirit W - Portland Thorns W | 1 : 2 |
| 19.05.2022 | Portland Thorns W - Washington Spirit W | 1 : 1 |
| 05.09.2021 | Portland Thorns W - Washington Spirit W | 3 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Portland Thorns W - Washington Spirit W | 1 - 2 | L |
| 29.08.2026 | NJ/NY Gotham FC W - Portland Thorns W | 1 - 1 | D |
| 23.08.2026 | Portland Thorns W - Denver Summit W | 1 - 0 | W |
| 16.08.2026 | Portland Thorns W - Orlando Pride W | 2 - 1 | W |
| 09.08.2026 | Boston Legacy W - Portland Thorns W | 3 - 4 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Portland Thorns W - Washington Spirit W | 1 - 2 | W |
| 30.08.2026 | Washington Spirit W - Bay FC | 1 - 0 | W |
| 23.08.2026 | Washington Spirit W - Orlando Pride W | 0 - 1 | L |
| 17.08.2026 | Angel City W - Washington Spirit W | 1 - 1 | D |
| 08.08.2026 | Washington Spirit W - North Carolina Courage W | 3 - 4 | L |
Предстоящата среща между Portland Thorns W и Washington Spirit W е насрочена за 06.09.2026 20:00 в NWSL Women. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Portland Thorns W е на позиция 5 с 38 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 4 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 28:25. Записаната форма е DWWWL. Washington Spirit W е на позиция 2 с 40 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 3 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 26:13. Записаната форма е WLDLL.
Portland Thorns W има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWWLDLLWD. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Washington Spirit W има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDLLWWWLW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
В последните 10 директни срещи Portland Thorns W има 5 победи, равенствата са 2, а Washington Spirit W има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.90. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 60%; Под 2.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.80; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Portland Thorns W -0.75 / Washington Spirit W +0.75 подкрепя Portland Thorns W със средна промяна 4.98 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 11 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Portland Thorns W като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.33 жълти, 0.33 червени и 1.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 77.8%, 44.4%, 22.2%, 11.1% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 22.2%. Данните за сезона са налични за 20 от 21 завършени мача (95.2% покритие). Дисциплинарният профил на Washington Spirit W като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 1.30 жълти, 0.00 червени и 1.30 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 60.0%, 40.0%, 20.0%, 10.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 20 от 21 завършени мача (95.2% покритие).
Срещата между Portland Thorns W и Washington Spirit W завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 10 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.9 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.8. В мача бяха отчетени общо 10 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Portland Thorns W като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 1.33 жълти, 0.33 червени и 1.67 общо картона на мач. В този двубой Portland Thorns W получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 22.2%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 22.2% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Washington Spirit W като гост беше изчислен от 10 мача със средно 1.3 жълти, 0 червени и 1.3 общо картона на мач. В този двубой Washington Spirit W получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.7 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 20%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Portland Thorns W с хендикап -0.75. Съхраненото пазарно движение беше 4.98 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 14 проверими предварителни индикатора 12 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.