📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
0
🏟
✔ Краен резултат
2
W W W W W
Владение на топката
42%
58%
0.58
Очаквани голове (xG)
1.21
10
Общо удари
15
1
Точни удари
5
6
Неточни удари
7
3
Корнери
7
2
Жълти картони
0
0
Червени картони
0
1
Засади
1
5
Удари в наказателното поле
13
5
Удари извън наказателното поле
2
3
Блокирани удари
3
3
Спасявания
1
9
Нарушения
3
292
Точни пасове
409
369
Общо пасове
503
3
Free Kicks
9

🔁 Директни срещи

4
1
5
🟢 Racing Louisville W 🟡 Равенства Kansas City W 🔴
Дата Мач Резултат
30.07.2026 Kansas City W - Racing Louisville W 5 : 1
02.08.2025 Racing Louisville W - Kansas City W 0 : 2
14.06.2025 Kansas City W - Racing Louisville W 4 : 2
05.10.2024 Racing Louisville W - Kansas City W 0 : 2
19.05.2024 Kansas City W - Racing Louisville W 3 : 3
06.08.2023 Kansas City W - Racing Louisville W 3 : 0
08.07.2023 Racing Louisville W - Kansas City W 2 : 1
21.05.2023 Kansas City W - Racing Louisville W 0 : 2
17.05.2023 Racing Louisville W - Kansas City W 3 : 2
01.10.2022 Racing Louisville W - Kansas City W 1 : 0

🗓 Последни мачове: Racing Louisville W

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 Racing Louisville W - Kansas City W 0 - 2 L
24.10.2026 Denver Summit W - Racing Louisville W 6 - 1 L
17.10.2026 Boston Legacy W - Racing Louisville W 2 - 1 L
03.10.2026 Racing Louisville W - Utah Royals W 1 - 1 D
25.09.2026 Racing Louisville W - San Diego Wave W 0 - 2 L

📆 Последни мачове: Kansas City W

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 Racing Louisville W - Kansas City W 0 - 2 W
25.10.2026 Kansas City W - Washington Spirit W 2 - 1 W
17.10.2026 Utah Royals W - Kansas City W 0 - 2 W
03.10.2026 Kansas City W - Bay FC 5 - 1 W
26.09.2026 Kansas City W - Denver Summit W 4 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Racing Louisville W и Kansas City W е насрочена за 01.11.2026 22:00 в NWSL Women. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Racing Louisville W е на позиция 15 с 24 точки след 29 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 3 равенства и 19 загуби. Головата разлика е 38:60. Записаната форма е LLDLL. Kansas City W е на позиция 4 с 50 точки след 29 мача. Сезонният баланс е 15 победи, 5 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 52:39. Записаната форма е WWWWL.

Последни резултати

Racing Louisville W има 1 победи, 1 равенства и 8 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDLLLLLLW. Средните стойности са 1 отбелязани и 2.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Kansas City W има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWLDWWDL. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Racing Louisville W има 4 победи, равенствата са 1, а Kansas City W има 5 победи. Средният общ брой голове е 3.60. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.93; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 94%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Racing Louisville W +0.25 / Kansas City W -0.25 подкрепя Racing Louisville W със средна промяна 6.67 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 14 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 23, оценка 79/100, успеваемост на групата 79.06% при 998 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Racing Louisville W като домакин е изчислен от 13 мача. Средно отборът получава 1.38 жълти, 0.00 червени и 1.38 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 84.6%, 30.8%, 15.4%, 7.7% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 27 от 29 завършени мача (93.1% покритие). Дисциплинарният профил на Kansas City W като гост е изчислен от 13 мача. Средно отборът получава 1.23 жълти, 0.08 червени и 1.31 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 76.9%, 38.5%, 15.4%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 7.7%. Данните за сезона са налични за 28 от 29 завършени мача (96.6% покритие).

Генериран: 2026-11-01 17:00:10 · Заключен: 2026-11-01 22:40:54

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Racing Louisville W и Kansas City W завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 10 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.6 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.93. В мача бяха отчетени общо 10 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 94%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Racing Louisville W като домакин беше изчислен от 13 мача със средно 1.38 жълти, 0 червени и 1.38 общо картона на мач. В този двубой Racing Louisville W получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.62 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 15.4%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Kansas City W като гост беше изчислен от 13 мача със средно 1.23 жълти, 0.08 червени и 1.31 общо картона на мач. В този двубой Kansas City W получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.31 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 15.4%, 5+ в 0%, а червен картон в 7.7% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Racing Louisville W с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 6.67 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 23. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-11-02 01:31:49
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.