Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 16.06.2026 | Stjarnan - Breidablik | 4 : 4 |
| 26.10.2025 | Stjarnan - Breidablik | 2 : 3 |
| 27.06.2025 | Stjarnan - Breidablik | 1 : 4 |
| 23.04.2025 | Breidablik - Stjarnan | 2 : 1 |
| 19.10.2024 | Breidablik - Stjarnan | 2 : 1 |
| 11.08.2024 | Stjarnan - Breidablik | 2 : 2 |
| 21.05.2024 | Breidablik - Stjarnan | 2 : 1 |
| 08.10.2023 | Breidablik - Stjarnan | 0 : 2 |
| 29.07.2023 | Breidablik - Stjarnan | 1 : 1 |
| 04.05.2023 | Stjarnan - Breidablik | 0 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Breidablik - Stjarnan | 0 - 2 | L |
| 24.08.2026 | Breidablik - Fram Reykjavik | 3 - 4 | L |
| 16.08.2026 | KR Reykjavik - Breidablik | 3 - 3 | D |
| 09.08.2026 | Breidablik - Valur Reykjavik | 1 - 3 | L |
| 04.08.2026 | Thor Akureyri - Breidablik | 1 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Breidablik - Stjarnan | 0 - 2 | W |
| 23.08.2026 | Stjarnan - Thor Akureyri | 4 - 2 | W |
| 17.08.2026 | Fram Reykjavik - Stjarnan | 3 - 1 | L |
| 09.08.2026 | Stjarnan - Keflavik | 1 - 0 | W |
| 03.08.2026 | Valur Reykjavik - Stjarnan | 2 - 3 | W |
Предстоящата среща между Breidablik и Stjarnan е насрочена за 31.08.2026 19:15 в Úrvalsdeild. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Breidablik е на позиция 4 с 30 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 5 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 35:27. Записаната форма е LDLLW. Stjarnan е на позиция 8 с 24 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 3 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 32:43. Записаната форма е WLWWL.
Breidablik има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLLWDWWWL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Stjarnan има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWWLLWLDW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 10 директни срещи Breidablik има 6 победи, равенствата са 3, а Stjarnan има 1 победи. Средният общ брой голове е 3.70. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Над 3.5 гола — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Breidablik -1 / Stjarnan +1 подкрепя Stjarnan със средна промяна 1.39 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even - First Half — Even (коефициент 1.85). Odd/Even — Odd (коефициент 2). Поне 1 гол в мача (квота 34, оценка 80/100, успеваемост на групата 79.53% при 298 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Breidablik като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.56 жълти, 0.00 червени и 2.56 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 77.8%, 33.3%, 22.2% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 20 завършени мача (90.0% покритие). Дисциплинарният профил на Stjarnan като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.78 жълти, 0.00 червени и 2.78 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 44.4%, 44.4% и 22.2% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 17 от 20 завършени мача (85.0% покритие).
Срещата между Breidablik и Stjarnan завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.7 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Breidablik като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2.56 жълти, 0 червени и 2.56 общо картона на мач. В този двубой Breidablik получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.56 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Stjarnan като гост беше изчислен от 9 мача със средно 2.78 жълти, 0 червени и 2.78 общо картона на мач. В този двубой Stjarnan получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.22 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 44.4%, 5+ в 22.2%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Stjarnan с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 1.39 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 0:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше четен брой голове през първото полувреме при коефициент 1.85. Реалният изход по пазара е четен брой голове през първото полувреме. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 34. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 13 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.