Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 22.06.2026 | KR Reykjavik - IA Akranes | 5 : 3 |
| 27.09.2025 | IA Akranes - KR Reykjavik | 3 : 2 |
| 14.07.2025 | IA Akranes - KR Reykjavik | 1 : 0 |
| 27.04.2025 | KR Reykjavik - IA Akranes | 5 : 0 |
| 01.09.2024 | KR Reykjavik - IA Akranes | 4 : 2 |
| 18.06.2024 | IA Akranes - KR Reykjavik | 2 : 1 |
| 08.03.2023 | KR Reykjavik - IA Akranes | 3 : 1 |
| 04.09.2022 | IA Akranes - KR Reykjavik | 4 : 4 |
| 15.06.2022 | KR Reykjavik - IA Akranes | 3 : 3 |
| 25.08.2021 | IA Akranes - KR Reykjavik | 0 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Valur Reykjavik - IA Akranes | 2 - 2 | D |
| 23.08.2026 | IA Akranes - FH hafnarfjordur | 1 - 1 | D |
| 16.08.2026 | IBV Vestmannaeyjar - IA Akranes | 1 - 3 | W |
| 09.08.2026 | IA Akranes - Thor Akureyri | 2 - 0 | W |
| 02.08.2026 | IA Akranes - Vikingur Reykjavik | 2 - 2 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | KR Reykjavik - Vikingur Reykjavik | 1 - 1 | D |
| 23.08.2026 | KA Akureyri - KR Reykjavik | 3 - 5 | W |
| 16.08.2026 | KR Reykjavik - Breidablik | 3 - 3 | D |
| 10.08.2026 | Fram Reykjavik - KR Reykjavik | 2 - 5 | W |
| 05.08.2026 | FH hafnarfjordur - KR Reykjavik | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между IA Akranes и KR Reykjavik е насрочена за 06.09.2026 14:00 в Úrvalsdeild. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
IA Akranes е на позиция 6 с 27 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 4 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 28:36. Записаната форма е DDWWD. KR Reykjavik е на позиция 3 с 43 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 3 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 59:37. Записаната форма е WDWDW.
IA Akranes има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWWDWLLLL. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. KR Reykjavik има 5 победи, 4 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDWDWWDLW. Средните стойности са 3.50 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 10 директни срещи IA Akranes има 3 победи, равенствата са 2, а KR Reykjavik има 5 победи. Средният общ брой голове е 4.80. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 2.5 гола — 70%; Над 3.5 гола — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even - First Half — Even (коефициент 1.85).
Дисциплинарният профил на IA Akranes като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.11 червени и 2.11 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 44.4%, 22.2%, 22.2% и 22.2% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 17 от 21 завършени мача (81.0% покритие). Дисциплинарният профил на KR Reykjavik като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.14 жълти, 0.14 червени и 2.29 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 71.4%, 42.9%, 14.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 16 от 21 завършени мача (76.2% покритие).
Срещата между IA Akranes и KR Reykjavik завърши при резултат 3:1. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 4.8 гола, докато в този мач бяха отбелязани 4. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на IA Akranes като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2 жълти, 0.11 червени и 2.11 общо картона на мач. В този двубой IA Akranes получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2.11 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 22.2%, 5+ в 22.2%, а червен картон в 11.1% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на KR Reykjavik като гост беше изчислен от 7 мача със средно 2.14 жълти, 0.14 червени и 2.29 общо картона на мач. В този двубой KR Reykjavik получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.29 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 42.9%, 5+ в 0%, а червен картон в 14.3% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше четен брой голове през първото полувреме при коефициент 1.85. Реалният изход по пазара е нечетен брой голове през първото полувреме. Premium сигналът не се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.