📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W L W W
2
🏟
✔ Краен резултат
2
1
Жълти картони
3
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

7
0
3
🟢 Stjarnan 🟡 Равенства IBV Vestmannaeyjar 🔴
Дата Мач Резултат
28.04.2025 Stjarnan - IBV Vestmannaeyjar 2 : 3
08.02.2025 Stjarnan - IBV Vestmannaeyjar 3 : 2
05.08.2023 IBV Vestmannaeyjar - Stjarnan 0 : 2
13.05.2023 Stjarnan - IBV Vestmannaeyjar 4 : 0
19.04.2023 Stjarnan - IBV Vestmannaeyjar 1 : 0
28.08.2022 IBV Vestmannaeyjar - Stjarnan 3 : 1
29.05.2022 Stjarnan - IBV Vestmannaeyjar 1 : 0
15.01.2022 Stjarnan - IBV Vestmannaeyjar 4 : 2
22.02.2020 Stjarnan - IBV Vestmannaeyjar 1 : 2
28.09.2019 Stjarnan - IBV Vestmannaeyjar 3 : 2

🗓 Последни мачове: Stjarnan

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Breidablik - Stjarnan 0 - 2 W
23.08.2026 Stjarnan - Thor Akureyri 4 - 2 W
17.08.2026 Fram Reykjavik - Stjarnan 3 - 1 L
09.08.2026 Stjarnan - Keflavik 1 - 0 W
03.08.2026 Valur Reykjavik - Stjarnan 2 - 3 W

📆 Последни мачове: IBV Vestmannaeyjar

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 IBV Vestmannaeyjar - Thor Akureyri 0 - 1 L
23.08.2026 Keflavik - IBV Vestmannaeyjar 1 - 0 L
16.08.2026 IBV Vestmannaeyjar - IA Akranes 1 - 3 L
09.08.2026 Vikingur Reykjavik - IBV Vestmannaeyjar 2 - 2 D
01.08.2026 IBV Vestmannaeyjar - Fram Reykjavik 1 - 2 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Stjarnan и IBV Vestmannaeyjar е насрочена за 06.09.2026 14:00 в Úrvalsdeild. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Stjarnan е на позиция 8 с 24 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 3 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 32:43. Записаната форма е WLWWL. IBV Vestmannaeyjar е на позиция 11 с 17 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 4 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 27:36. Записаната форма е LLLDL.

Последни резултати

Stjarnan има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWWLLWLD. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. IBV Vestmannaeyjar има 1 победи, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLDLLDLWD. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Stjarnan има 7 победи, равенствата са 0, а IBV Vestmannaeyjar има 3 победи. Средният общ брой голове е 3.60. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Stjarnan като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.25 жълти, 0.13 червени и 2.38 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 87.5%, 37.5%, 12.5% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 18 от 21 завършени мача (85.7% покритие). Дисциплинарният профил на IBV Vestmannaeyjar като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 1.71 жълти, 0.14 червени и 1.86 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 42.9%, 28.6%, 14.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 17 от 21 завършени мача (81.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 15:02:30 · Заключен: 2026-09-06 15:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Stjarnan и IBV Vestmannaeyjar завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3.6 гола, докато в този мач бяха отбелязани 4. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Stjarnan като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 2.25 жълти, 0.13 червени и 2.38 общо картона на мач. В този двубой Stjarnan получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.38 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 37.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 12.5% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на IBV Vestmannaeyjar като гост беше изчислен от 7 мача със средно 1.71 жълти, 0.14 червени и 1.86 общо картона на мач. В този двубой IBV Vestmannaeyjar получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.14 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 28.6%, 5+ в 0%, а червен картон в 14.3% от мачовете.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 18:22:15
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.