📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W L L L W
1
🏟
✔ Краен резултат
0
0
Жълти картони
5
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

0
1
2
🟢 Thor Akureyri 🟡 Равенства FH hafnarfjordur 🔴
Дата Мач Резултат
11.03.2025 Thor Akureyri - FH hafnarfjordur 2 : 2
06.03.2021 FH hafnarfjordur - Thor Akureyri 4 : 0
30.07.2020 FH hafnarfjordur - Thor Akureyri 3 : 1

🗓 Последни мачове: Thor Akureyri

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 IBV Vestmannaeyjar - Thor Akureyri 0 - 1 W
23.08.2026 Stjarnan - Thor Akureyri 4 - 2 L
15.08.2026 Thor Akureyri - Keflavik 0 - 2 L
09.08.2026 IA Akranes - Thor Akureyri 2 - 0 L
04.08.2026 Thor Akureyri - Breidablik 1 - 0 W

📆 Последни мачове: FH hafnarfjordur

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 FH hafnarfjordur - Keflavik 2 - 1 W
23.08.2026 IA Akranes - FH hafnarfjordur 1 - 1 D
16.08.2026 FH hafnarfjordur - Vikingur Reykjavik 2 - 4 L
09.08.2026 KA Akureyri - FH hafnarfjordur 0 - 1 W
05.08.2026 FH hafnarfjordur - KR Reykjavik 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Thor Akureyri и FH hafnarfjordur е насрочена за 06.09.2026 14:00 в Úrvalsdeild. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Thor Akureyri е на позиция 10 с 18 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 3 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 18:42. Записаната форма е WLLLW. FH hafnarfjordur е на позиция 9 с 21 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 8 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 21:32. Записаната форма е WDLWD.

Последни резултати

Thor Akureyri има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLLWDWLDL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. FH hafnarfjordur има 3 победи, 6 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLWDDDWDD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 3 директни срещи Thor Akureyri има 0 победи, равенствата са 1, а FH hafnarfjordur има 2 победи. Средният общ брой голове е 4. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Под 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Thor Akureyri като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.44 жълти, 0.11 червени и 2.56 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 33.3% и 22.2% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 18 от 21 завършени мача (85.7% покритие). Дисциплинарният профил на FH hafnarfjordur като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.17 червени и 3.17 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 83.3%, 50.0%, 33.3% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 17 от 21 завършени мача (81.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 15:02:30 · Заключен: 2026-09-06 15:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Thor Akureyri и FH hafnarfjordur завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 3 директни срещи е 4 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Thor Akureyri като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2.44 жълти, 0.11 червени и 2.56 общо картона на мач. В този двубой Thor Akureyri получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2.56 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 22.2%, а червен картон в 11.1% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на FH hafnarfjordur като гост беше изчислен от 6 мача със средно 3 жълти, 0.17 червени и 3.17 общо картона на мач. В този двубой FH hafnarfjordur получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 1.83 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 16.7% от мачовете.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 18:22:15
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.