Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 24.01.2026 | Vikingur Reykjavik - Fram Reykjavik | 1 : 1 |
| 21.09.2025 | Vikingur Reykjavik - Fram Reykjavik | 2 : 1 |
| 27.07.2025 | Fram Reykjavik - Vikingur Reykjavik | 2 : 2 |
| 05.05.2025 | Vikingur Reykjavik - Fram Reykjavik | 3 : 2 |
| 30.06.2024 | Vikingur Reykjavik - Fram Reykjavik | 2 : 1 |
| 15.04.2024 | Fram Reykjavik - Vikingur Reykjavik | 0 : 1 |
| 03.09.2023 | Fram Reykjavik - Vikingur Reykjavik | 2 : 3 |
| 11.06.2023 | Vikingur Reykjavik - Fram Reykjavik | 3 : 1 |
| 23.02.2023 | Fram Reykjavik - Vikingur Reykjavik | 0 : 3 |
| 02.02.2023 | Vikingur Reykjavik - Fram Reykjavik | 1 : 4 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | KR Reykjavik - Vikingur Reykjavik | 1 - 1 | D |
| 27.08.2026 | Borac Banja Luka - Vikingur Reykjavik | 3 - 1 | L |
| 23.08.2026 | Vikingur Reykjavik - Valur Reykjavik | 2 - 0 | W |
| 20.08.2026 | Vikingur Reykjavik - Borac Banja Luka | 1 - 3 | L |
| 16.08.2026 | FH hafnarfjordur - Vikingur Reykjavik | 2 - 4 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Fram Reykjavik - KA Akureyri | 2 - 2 | D |
| 24.08.2026 | Breidablik - Fram Reykjavik | 3 - 4 | W |
| 17.08.2026 | Fram Reykjavik - Stjarnan | 3 - 1 | W |
| 10.08.2026 | Fram Reykjavik - KR Reykjavik | 2 - 5 | L |
| 01.08.2026 | IBV Vestmannaeyjar - Fram Reykjavik | 1 - 2 | W |
Предстоящата среща между Vikingur Reykjavik и Fram Reykjavik е насрочена за 06.09.2026 14:00 в Úrvalsdeild. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Vikingur Reykjavik е на позиция 1 с 51 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 14 победи, 2 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 56:14. Записаната форма е WWDDW. Fram Reykjavik е на позиция 2 с 44 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 4 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 43:29. Записаната форма е DWWLW.
Vikingur Reykjavik има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWLWWDLDL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Fram Reykjavik има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWLWDWWDW. Средните стойности са 2.50 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 10 директни срещи Vikingur Reykjavik има 7 победи, равенствата са 2, а Fram Reykjavik има 1 победи. Средният общ брой голове е 3.50. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Над 1.5 гола първо полувреме — 80%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Vikingur Reykjavik -0.25 / Fram Reykjavik +0.25 подкрепя Fram Reykjavik със средна промяна 1.61 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Vikingur Reykjavik като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.00 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 16 от 21 завършени мача (76.2% покритие). Дисциплинарният профил на Fram Reykjavik като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.40 жълти, 0.10 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 70.0%, 30.0%, 20.0% и 10.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 10.0%. Данните за сезона са налични за 16 от 21 завършени мача (76.2% покритие).
Срещата между Vikingur Reykjavik и Fram Reykjavik завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3.5 гола, докато в този мач бяха отбелязани 4. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 90%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Vikingur Reykjavik като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 2.33 жълти, 0 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой Vikingur Reykjavik получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Fram Reykjavik като гост беше изчислен от 10 мача със средно 2.4 жълти, 0.1 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Fram Reykjavik получи 5 жълти и 1 червени картона, или 6 общо. Това е с 3.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 30%, 5+ в 10%, а червен картон в 10% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Fram Reykjavik с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.61 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:2 уреждането на линията е половин печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 0 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.