📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D W W W L
2
🏟 Mikheil Meskhis sakhelobis Stadioni , Tbilisi
✔ Краен резултат
1
L L L L W
Владение на топката
68%
32%
19
Общо удари
9
8
Точни удари
5
11
Неточни удари
4
4
Корнери
4
5
Жълти картони
3
0
Червени картони
2
0
Блокирани удари
0
0
Free Kicks
0

🔁 Директни срещи

8
0
2
🟢 Saburtalo 🟡 Равенства Dila 🔴
Дата Мач Резултат
17.09.2026 Saburtalo - Dila 2 : 1
06.05.2026 Dila - Saburtalo 0 : 1
06.03.2026 Saburtalo - Dila 1 : 0
10.12.2025 Saburtalo - Dila 1 : 3
26.10.2025 Saburtalo - Dila 2 : 1
17.08.2025 Dila - Saburtalo 0 : 6
26.06.2025 Saburtalo - Dila 1 : 3
02.05.2025 Saburtalo - Dila 1 : 0
10.03.2025 Dila - Saburtalo 0 : 1
08.11.2024 Saburtalo - Dila 3 : 2

🗓 Последни мачове: Saburtalo

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Dinamo Tbilisi - Saburtalo 0 - 0 D
26.10.2026 Saburtalo - Torpedo Kutaisi 3 - 2 W
22.10.2026 Saburtalo - Mjallby AIF 1 - 1 D
19.10.2026 Dila - Saburtalo 0 - 2 W
15.10.2026 St. Truiden - Saburtalo 2 - 0 L

📆 Последни мачове: Dila

Дата Мач Резултат Изх.
02.11.2026 Torpedo Kutaisi - Dila 2 - 1 L
28.10.2026 Dinamo Batumi - Dila 3 - 1 L
24.10.2026 Meshakhte - Dila 2 - 1 L
19.10.2026 Dila - Saburtalo 0 - 2 L
10.10.2026 Rustavi - Dila 3 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Saburtalo и Dila е насрочена за 17.09.2026 15:00 в Erovnuli Liga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Saburtalo е на позиция 4 с 40 точки след 24 мача. Сезонният баланс е 12 победи, 4 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 33:27. Записаната форма е WLWLL. Dila е на позиция 5 с 37 точки след 25 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 4 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 33:27. Записаната форма е DWWLD.

Последни резултати

Saburtalo има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWLLLLLWD. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Dila има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWLWDWWLW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Saburtalo има 8 победи, равенствата са 0, а Dila има 2 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 2.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 4 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.25, оценка 77/100, успеваемост на коефициентната група 76.85% при 527 наблюдения). Odd/Even — Odd (коефициент 2). Both Teams Score — Yes (коефициент 1.70). Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Saburtalo като домакин е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 3.27 жълти, 0.18 червени и 3.45 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 90.9%, 72.7%, 36.4% и 27.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 9.1%. Данните за сезона са налични за 23 от 24 завършени мача (95.8% покритие). Дисциплинарният профил на Dila като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.10 жълти, 0.20 червени и 2.30 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 70.0%, 40.0%, 20.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 20.0%. Данните за сезона са налични за 24 от 25 завършени мача (96.0% покритие).

Генериран: 2026-09-16 19:30:04 · Заключен: 2026-09-17 17:40:14

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Saburtalo и Dila завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

В последните 10 директни срещи средният общ брой голове е 3, а този мач завърши с 3 гола. Това е точно съвпадение с историческия голов профил на съперничеството. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Saburtalo като домакин беше изчислен от 11 мача със средно 3.27 жълти, 0.18 червени и 3.45 общо картона на мач. В този двубой Saburtalo получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 1.55 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 72.7%, 5+ в 27.3%, а червен картон в 9.1% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Dila като гост беше изчислен от 10 мача със средно 2.1 жълти, 0.2 червени и 2.3 общо картона на мач. В този двубой Dila получи 3 жълти и 2 червени картона, или 5 общо. Това е с 2.7 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 40%, 5+ в 0%, а червен картон в 20% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.25. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.7. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-17 20:22:20
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.