Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 01.07.2026 | Dinamo Tbilisi - Dila | 0 : 0 |
| 20.05.2026 | Dila - Dinamo Tbilisi | 0 : 0 |
| 03.04.2026 | Dinamo Tbilisi - Dila | 1 : 2 |
| 06.12.2025 | Dila - Dinamo Tbilisi | 2 : 2 |
| 03.10.2025 | Dinamo Tbilisi - Dila | 2 : 0 |
| 28.05.2025 | Dila - Dinamo Tbilisi | 2 : 1 |
| 17.04.2025 | Dinamo Tbilisi - Dila | 2 : 1 |
| 23.11.2024 | Dila - Dinamo Tbilisi | 1 : 0 |
| 15.09.2024 | Dinamo Tbilisi - Dila | 1 : 1 |
| 18.05.2024 | Dila - Dinamo Tbilisi | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Saburtalo - Dinamo Tbilisi | 0 - 0 | D |
| 15.08.2026 | Dinamo Tbilisi - Rustavi | 0 - 3 | L |
| 09.08.2026 | Spaeri - Dinamo Tbilisi | 1 - 2 | W |
| 30.07.2026 | FK Zalgiris Vilnius - Dinamo Tbilisi | 7 - 2 | L |
| 26.07.2026 | Guria - Dinamo Tbilisi | 1 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 26.08.2026 | Dila - Samgurali | 2 - 1 | W |
| 22.08.2026 | Dila - Torpedo Kutaisi | 2 - 2 | D |
| 16.08.2026 | Dila - Meshakhte | 3 - 1 | W |
| 08.08.2026 | Saburtalo - Dila | - | |
| 02.08.2026 | Gori - Dila | 0 - 2 | W |
Предстоящата среща между Dinamo Tbilisi и Dila е насрочена за 31.08.2026 17:00 в Erovnuli Liga. Посоченият стадион е Boris Paichadze Dinamo Arena, Tbilisi. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Dinamo Tbilisi е на позиция 2 с 34 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е LWWWL. Dila е на позиция 7 с 30 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е DWWWL.
Dinamo Tbilisi има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLWDWDWW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Dila има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWWLWLLWD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи Dinamo Tbilisi има 2 победи, равенствата са 4, а Dila има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.10. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на Dinamo Tbilisi като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.13 жълти, 0.13 червени и 2.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 62.5%, 37.5%, 25.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 15 от 21 завършени мача (71.4% покритие). Дисциплинарният профил на Dila като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.25 жълти, 0.25 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 50.0%, 25.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 20 от 21 завършени мача (95.2% покритие).
Срещата между Dinamo Tbilisi и Dila завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.1 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Dinamo Tbilisi като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 2.13 жълти, 0.13 червени и 2.25 общо картона на мач. В този двубой Dinamo Tbilisi получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.25 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 37.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 12.5% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Dila като гост беше изчислен от 8 мача със средно 2.25 жълти, 0.25 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Dila получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 25% от мачовете.
От 8 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.