📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D W W W L
1
🏟
✔ Краен резултат
0
L D D D D
Владение на топката
51%
49%
12
Общо удари
14
5
Точни удари
4
7
Неточни удари
10
6
Корнери
5
2
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
0
Блокирани удари
0
0
Free Kicks
0

🔁 Директни срещи

7
3
0
🟢 Dila 🟡 Равенства Gagra 🔴
Дата Мач Резултат
07.04.2026 Dila - Gagra 1 : 1
21.10.2025 Dila - Gagra 5 : 0
10.08.2025 Gagra - Dila 0 : 1
28.04.2025 Dila - Gagra 2 : 0
06.03.2025 Gagra - Dila 0 : 0
06.10.2024 Gagra - Dila 0 : 5
03.08.2024 Dila - Gagra 0 : 0
21.04.2024 Gagra - Dila 0 : 1
03.03.2024 Dila - Gagra 2 : 0
24.11.2023 Dila - Gagra 1 : 0

🗓 Последни мачове: Dila

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Dinamo Tbilisi - Dila 2 - 1 L
26.08.2026 Dila - Samgurali 2 - 1 W
22.08.2026 Dila - Torpedo Kutaisi 2 - 2 D
16.08.2026 Dila - Meshakhte 3 - 1 W
08.08.2026 Saburtalo - Dila -

📆 Последни мачове: Gagra

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Gagra - Saburtalo 2 - 0 W
26.08.2026 Gagra - Aragvi Dusheti 0 - 0 D
22.08.2026 Rustavi - Gagra 3 - 0 L
17.08.2026 Gagra - Spaeri 1 - 1 D
08.08.2026 Dinamo Batumi - Gagra 2 - 2 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Dila и Gagra е насрочена за 05.09.2026 14:00 в Erovnuli Liga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Dila е на позиция 7 с 30 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е DWWWL. Gagra е на позиция 8 с 24 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е LDDDD.

Последни резултати

Dila има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDWWLWLLW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Gagra има 3 победи, 6 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLDDWWDDD. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Dila има 7 победи, равенствата са 3, а Gagra има 0 победи. Средният общ брой голове е 1.90. Двата отбора са отбелязали в 10% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Dila -0.25 / Gagra +0.25 подкрепя Gagra със средна промяна 1.11 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2). Both Teams Score — Yes (коефициент 1.76). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.23, оценка 82/100, успеваемост на коефициентната група 81.73% при 104 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Dila като домакин е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 2.42 жълти, 0.00 червени и 2.42 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 83.3%, 41.7%, 8.3% и 8.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 21 от 22 завършени мача (95.5% покритие). Дисциплинарният профил на Gagra като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.10 жълти, 0.10 червени и 2.20 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 70.0%, 30.0%, 10.0% и 10.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 10.0%. Данните за сезона са налични за 20 от 23 завършени мача (87.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 14:30:05 · Заключен: 2026-09-05 15:40:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Dila и Gagra завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 1.9 гола, докато в този мач бяха отбелязани 1. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 90%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Dila като домакин беше изчислен от 12 мача със средно 2.42 жълти, 0 червени и 2.42 общо картона на мач. В този двубой Dila получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.42 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 41.7%, 5+ в 8.3%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Gagra като гост беше изчислен от 10 мача със средно 2.1 жълти, 0.1 червени и 2.2 общо картона на мач. В този двубой Gagra получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 30%, 5+ в 10%, а червен картон в 10% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Gagra с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.11 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.76. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.23. Реалният изход по пазара е под 1.5 гола в мача. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 18:24:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.