📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L W L D W
2
🏟
✔ Краен резултат
1
W L W D L
Владение на топката
70%
30%
22
Общо удари
8
6
Точни удари
4
16
Неточни удари
4
7
Корнери
6
2
Жълти картони
4
0
Червени картони
0
0
Блокирани удари
0
0
Free Kicks
0

🔁 Директни срещи

6
3
1
🟢 Saburtalo 🟡 Равенства Samgurali 🔴
Дата Мач Резултат
07.04.2026 Saburtalo - Samgurali 2 : 1
08.11.2025 Saburtalo - Samgurali 2 : 0
29.08.2025 Samgurali - Saburtalo 0 : 1
11.05.2025 Saburtalo - Samgurali 2 : 1
28.03.2025 Samgurali - Saburtalo 0 : 0
08.12.2024 Saburtalo - Samgurali 1 : 1
30.09.2024 Samgurali - Saburtalo 3 : 4
01.06.2024 Saburtalo - Samgurali 1 : 2
15.04.2024 Samgurali - Saburtalo 2 : 3
23.11.2023 Saburtalo - Samgurali 2 : 2

🗓 Последни мачове: Saburtalo

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Samtredia - Saburtalo 2 - 0 L
31.08.2026 Gagra - Saburtalo 2 - 0 L
27.08.2026 Saburtalo - Jagiellonia 1 - 2 L
23.08.2026 Saburtalo - Dinamo Tbilisi 0 - 0 D
20.08.2026 Jagiellonia - Saburtalo 4 - 0 L

📆 Последни мачове: Samgurali

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Samgurali - Rustavi 1 - 1 D
26.08.2026 Dila - Samgurali 2 - 1 L
22.08.2026 Spaeri - Samgurali 3 - 4 W
16.08.2026 Samgurali - Dinamo Batumi 0 - 4 L
09.08.2026 Meshakhte - Samgurali 1 - 2 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Saburtalo и Samgurali е насрочена за 05.09.2026 16:00 в Erovnuli Liga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Saburtalo е на позиция 3 с 34 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е LWLDW. Samgurali е на позиция 6 с 31 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е WLWDL.

Последни резултати

Saburtalo има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLWDDWL. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Samgurali има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWLWWDWDL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Saburtalo има 6 победи, равенствата са 3, а Samgurali има 1 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Saburtalo 0 / Samgurali 0 подкрепя Samgurali със средна промяна 1.57 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Saburtalo като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 3.44 жълти, 0.22 червени и 3.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 88.9%, 77.8%, 44.4% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 20 от 21 завършени мача (95.2% покритие). Дисциплинарният профил на Samgurali като гост е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 3.18 жълти, 0.09 червени и 3.27 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 72.7%, 36.4% и 18.2% от тези мачове, а червен картон е имало в 9.1%. Данните за сезона са налични за 19 от 23 завършени мача (82.6% покритие).

Генериран: 2026-09-05 16:00:13 · Заключен: 2026-09-05 17:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Saburtalo и Samgurali завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

В последните 10 директни срещи средният общ брой голове е 3, а този мач завърши с 3 гола. Това е точно съвпадение с историческия голов профил на съперничеството. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Saburtalo като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 3.44 жълти, 0.22 червени и 3.67 общо картона на мач. В този двубой Saburtalo получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 77.8%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 11.1% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Samgurali като гост беше изчислен от 11 мача със средно 3.18 жълти, 0.09 червени и 3.27 общо картона на мач. В този двубой Samgurali получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 0.73 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 72.7%, 5+ в 18.2%, а червен картон в 9.1% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Samgurali с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.57 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 20:22:08
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.