📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L L L L D
2
🏟
✔ Краен резултат
2
L D L D L
Владение на топката
48%
52%
5
Общо удари
18
2
Точни удари
10
3
Неточни удари
8
2
Корнери
7
1
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
0
Блокирани удари
0
0
Free Kicks
0

🔁 Директни срещи

0
4
1
🟢 Meshakhte 🟡 Равенства Spaeri 🔴
Дата Мач Резултат
07.04.2026 Meshakhte - Spaeri 0 : 0
26.10.2025 Meshakhte - Spaeri 0 : 0
30.08.2025 Spaeri - Meshakhte 1 : 0
15.05.2025 Meshakhte - Spaeri 0 : 0
29.03.2025 Spaeri - Meshakhte 1 : 1

🗓 Последни мачове: Meshakhte

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Torpedo Kutaisi - Meshakhte 0 - 2 W
21.08.2026 Meshakhte - Dinamo Batumi 0 - 1 L
16.08.2026 Dila - Meshakhte 3 - 1 L
09.08.2026 Meshakhte - Samgurali 1 - 2 L
01.08.2026 Samgurali - Meshakhte 1 - 0 L

📆 Последни мачове: Spaeri

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Dinamo Batumi - Spaeri 3 - 0 L
22.08.2026 Spaeri - Samgurali 3 - 4 L
17.08.2026 Gagra - Spaeri 1 - 1 D
09.08.2026 Spaeri - Dinamo Tbilisi 1 - 2 L
01.08.2026 Rustavi - Spaeri 3 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Meshakhte и Spaeri е насрочена за 05.09.2026 12:00 в Erovnuli Liga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Meshakhte е на позиция 10 с 11 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е LLLLD. Spaeri е на позиция 9 с 23 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е LDLDL.

Последни резултати

Meshakhte има 2 победи, 1 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLLLWLLDL. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Spaeri има 1 победи, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDLLWLLDL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 5 директни срещи Meshakhte има 0 победи, равенствата са 4, а Spaeri има 1 победи. Средният общ брой голове е 0.60. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Двата отбора да отбележат — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Meshakhte -1 / Spaeri +1 подкрепя Spaeri със средна промяна 2.29 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.23, оценка 82/100, успеваемост на коефициентната група 81.73% при 104 наблюдения). Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90). Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Meshakhte като домакин е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.09 червени и 2.09 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 81.8%, 27.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 9.1%. Данните за сезона са налични за 20 от 23 завършени мача (87.0% покритие). Дисциплинарният профил на Spaeri като гост е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.08 червени и 2.58 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 83.3%, 50.0%, 16.7% и 8.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 8.3%. Данните за сезона са налични за 22 от 23 завършени мача (95.7% покритие).

Генериран: 2026-09-05 10:30:03 · Заключен: 2026-09-05 13:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Meshakhte и Spaeri завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 5 директни срещи е 0.6 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Meshakhte като домакин беше изчислен от 11 мача със средно 2 жълти, 0.09 червени и 2.09 общо картона на мач. В този двубой Meshakhte получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.09 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 27.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 9.1% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Spaeri като гост беше изчислен от 12 мача със средно 2.5 жълти, 0.08 червени и 2.58 общо картона на мач. В този двубой Spaeri получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.58 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 8.3%, а червен картон в 8.3% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Spaeri с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 2.29 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 2:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.23. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 16:22:13
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.