Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 07.04.2026 | Rustavi - Dinamo Batumi | 0 : 0 |
| 21.04.2021 | Rustavi - Dinamo Batumi | 0 : 2 |
| 24.11.2019 | Dinamo Batumi - Rustavi | 2 : 1 |
| 31.08.2019 | Rustavi - Dinamo Batumi | 0 : 2 |
| 02.06.2019 | Dinamo Batumi - Rustavi | 2 : 1 |
| 13.04.2019 | Rustavi - Dinamo Batumi | 0 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Samgurali - Rustavi | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | Rustavi - Gagra | 3 - 0 | W |
| 15.08.2026 | Dinamo Tbilisi - Rustavi | 0 - 3 | W |
| 07.08.2026 | Rustavi - Torpedo Kutaisi | 1 - 0 | W |
| 01.08.2026 | Rustavi - Spaeri | 3 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Dinamo Batumi - Spaeri | 3 - 0 | W |
| 26.08.2026 | Torpedo Kutaisi - Dinamo Batumi | 2 - 4 | W |
| 21.08.2026 | Meshakhte - Dinamo Batumi | 0 - 1 | W |
| 16.08.2026 | Samgurali - Dinamo Batumi | 0 - 4 | W |
| 08.08.2026 | Dinamo Batumi - Gagra | 2 - 2 | D |
Предстоящата среща между Rustavi и Dinamo Batumi е насрочена за 04.09.2026 16:00 в Erovnuli Liga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Rustavi е на позиция 1 с 41 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е WWWLW. Dinamo Batumi е на позиция 4 с 34 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е WWDLW.
Rustavi има 8 победи, 1 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWWWWLWWW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Dinamo Batumi има 8 победи, 1 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWDWWLWW. Средните стойности са 2.60 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 6 директни срещи Rustavi има 0 победи, равенствата са 1, а Dinamo Batumi има 5 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 33.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на Rustavi като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.44 жълти, 0.00 червени и 2.44 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 66.7%, 11.1% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 19 от 23 завършени мача (82.6% покритие). Дисциплинарният профил на Dinamo Batumi като гост е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.08 червени и 2.08 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 83.3%, 25.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 8.3%. Данните за сезона са налични за 22 от 23 завършени мача (95.7% покритие).
Срещата между Rustavi и Dinamo Batumi завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 6 директни срещи показва средно 2 гола, докато в този мач бяха отбелязани 1. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Rustavi като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2.44 жълти, 0 червени и 2.44 общо картона на мач. В този двубой Rustavi получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.56 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Dinamo Batumi като гост беше изчислен от 12 мача със средно 2 жълти, 0.08 червени и 2.08 общо картона на мач. В този двубой Dinamo Batumi получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 2.92 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 0%, а червен картон в 8.3% от мачовете.
От 9 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.