Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 18.06.2026 | Dinamo Tbilisi - Samgurali | 5 : 3 |
| 25.04.2026 | Samgurali - Dinamo Tbilisi | 1 : 2 |
| 02.02.2026 | Dinamo Tbilisi - Samgurali | 1 : 1 |
| 22.10.2025 | Samgurali - Dinamo Tbilisi | 2 : 1 |
| 10.08.2025 | Dinamo Tbilisi - Samgurali | 1 : 1 |
| 29.04.2025 | Samgurali - Dinamo Tbilisi | 0 : 0 |
| 06.03.2025 | Dinamo Tbilisi - Samgurali | 2 : 1 |
| 05.10.2024 | Samgurali - Dinamo Tbilisi | 1 : 2 |
| 03.08.2024 | Dinamo Tbilisi - Samgurali | 0 : 1 |
| 20.04.2024 | Samgurali - Dinamo Tbilisi | 3 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Samgurali - Spaeri | 0 - 0 | D |
| 24.10.2026 | Dinamo Batumi - Samgurali | 3 - 0 | L |
| 17.10.2026 | Samgurali - Meshakhte | 2 - 0 | W |
| 11.10.2026 | Samgurali - Gagra | 3 - 0 | W |
| 19.09.2026 | Samgurali - Dinamo Tbilisi | 2 - 3 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Dinamo Tbilisi - Saburtalo | 0 - 0 | D |
| 23.10.2026 | Rustavi - Dinamo Tbilisi | 0 - 2 | W |
| 18.10.2026 | Dinamo Tbilisi - Spaeri | 3 - 1 | W |
| 11.10.2026 | Dinamo Batumi - Dinamo Tbilisi | 1 - 0 | L |
| 04.10.2026 | Saburtalo - Dinamo Tbilisi | 1 - 2 | W |
Предстоящата среща между Samgurali и Dinamo Tbilisi е насрочена за 19.09.2026 16:00 в Erovnuli Liga. Посоченият стадион е Stadioni Murtaz Khurtsilava, Martvili. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Samgurali е на позиция 7 с 32 точки след 26 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 5 равенства и 12 загуби. Головата разлика е 36:49. Записаната форма е LLLDW. Dinamo Tbilisi е на позиция 4 с 42 точки след 25 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 9 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 40:27. Записаната форма е WDDWL.
Samgurali има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLDLWLWWD. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Dinamo Tbilisi има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDWLWLLWD. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи Samgurali има 3 победи, равенствата са 3, а Dinamo Tbilisi има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.90. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.78; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Samgurali като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.56 жълти, 0.11 червени и 2.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 77.8%, 55.6%, 22.2% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 22 от 26 завършени мача (84.6% покритие). Дисциплинарният профил на Dinamo Tbilisi като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.25 жълти, 0.13 червени и 2.38 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 62.5%, 50.0%, 12.5% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 19 от 25 завършени мача (76.0% покритие).
Срещата между Samgurali и Dinamo Tbilisi завърши при резултат 2:3. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 4. Финалната статистика отчете общо 6 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.9 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.78. В мача бяха отчетени общо 6 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Samgurali като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2.56 жълти, 0.11 червени и 2.67 общо картона на мач. В този двубой Samgurali получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 55.6%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 11.1% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Dinamo Tbilisi като гост беше изчислен от 8 мача със средно 2.25 жълти, 0.13 червени и 2.38 общо картона на мач. В този двубой Dinamo Tbilisi получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.62 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 12.5% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди.
От 13 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.