📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L D W L D
0
🏟
✔ Краен резултат
2
0
Жълти картони
2
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

4
1
4
🟢 Cheongju 🟡 Равенства Seoul E-Land FC 🔴
Дата Мач Резултат
09.11.2025 Cheongju - Seoul E-Land FC 0 : 2
05.07.2025 Cheongju - Seoul E-Land FC 2 : 1
19.04.2025 Seoul E-Land FC - Cheongju 0 : 2
14.09.2024 Cheongju - Seoul E-Land FC 1 : 2
07.07.2024 Cheongju - Seoul E-Land FC 2 : 3
06.05.2024 Seoul E-Land FC - Cheongju 1 : 1
19.09.2023 Cheongju - Seoul E-Land FC 0 : 1
23.07.2023 Cheongju - Seoul E-Land FC 2 : 1
01.03.2023 Seoul E-Land FC - Cheongju 2 : 3

🗓 Последни мачове: Cheongju

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Hwaseong - Cheongju 2 - 1 L
23.08.2026 Cheongju - Gyeongnam FC 1 - 1 D
15.08.2026 Cheongju - Jeonnam Dragons 2 - 1 W
07.08.2026 Gimpo Citizen - Cheongju 3 - 0 L
01.08.2026 Cheongju - Suwon Bluewings 2 - 2 D

📆 Последни мачове: Seoul E-Land FC

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Seongnam FC - Seoul E-Land FC 1 - 1 D
23.08.2026 Seoul E-Land FC - Paju Citizen 1 - 1 D
16.08.2026 Seoul E-Land FC - Ansan Greeners 3 - 1 W
07.08.2026 Hwaseong - Seoul E-Land FC 0 - 0 D
02.08.2026 Busan I Park - Seoul E-Land FC 1 - 2 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Cheongju и Seoul E-Land FC е насрочена за 04.09.2026 10:30 в K League 2. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Cheongju е на позиция 13 с 23 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 13 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 23:33. Записаната форма е LDWLD. Seoul E-Land FC е на позиция 4 с 42 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 4 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 36:25. Записаната форма е DDWDW.

Последни резултати

Cheongju има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWLDLDWLD. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Seoul E-Land FC има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWDWWDLWL. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 9 директни срещи Cheongju има 4 победи, равенствата са 1, а Seoul E-Land FC има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.89. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 55.6%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Cheongju -1.5 / Seoul E-Land FC +1.5 подкрепя Seoul E-Land FC със средна промяна 2.49 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.96% при 539 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Cheongju като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.17 червени и 2.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 33.3%, 33.3% и 16.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 11 от 23 завършени мача (47.8% покритие). Дисциплинарният профил на Seoul E-Land FC като гост е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 1.40 жълти, 0.20 червени и 1.60 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 20.0%, 20.0%, 20.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 20.0%. Данните за сезона са налични за 12 от 23 завършени мача (52.2% покритие).

Генериран: 2026-09-03 12:30:03 · Заключен: 2026-09-04 12:10:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Cheongju и Seoul E-Land FC завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 9 директни срещи показва средно 2.89 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Cheongju като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 2.5 жълти, 0.17 червени и 2.67 общо картона на мач. В този двубой Cheongju получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 16.7%, а червен картон в 16.7% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Seoul E-Land FC като гост беше изчислен от 5 мача със средно 1.4 жълти, 0.2 червени и 1.6 общо картона на мач. В този двубой Seoul E-Land FC получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.4 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 20%, 5+ в 0%, а червен картон в 20% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Seoul E-Land FC с хендикап +1.5. Съхраненото пазарно движение беше 2.49 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 0:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-04 14:50:07
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.