📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L D D L L
0
🏟
✔ Краен резултат
1
1
Жълти картони
2
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

6
1
3
🟢 Busan I Park 🟡 Равенства Ansan Greeners 🔴
Дата Мач Резултат
14.09.2025 Ansan Greeners - Busan I Park 2 : 3
07.06.2025 Busan I Park - Ansan Greeners 0 : 2
20.04.2025 Ansan Greeners - Busan I Park 1 : 3
29.09.2024 Ansan Greeners - Busan I Park 0 : 5
27.05.2024 Ansan Greeners - Busan I Park 1 : 0
27.04.2024 Busan I Park - Ansan Greeners 2 : 1
19.09.2023 Busan I Park - Ansan Greeners 2 : 0
01.07.2023 Ansan Greeners - Busan I Park 1 : 2
29.04.2023 Busan I Park - Ansan Greeners 0 : 0
04.09.2022 Ansan Greeners - Busan I Park 3 : 1

🗓 Последни мачове: Busan I Park

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Suwon City FC - Busan I Park 2 - 1 L
22.08.2026 Daegu FC - Busan I Park 1 - 1 D
19.08.2026 Busan I Park - Bucheon FC 1995 0 - 0 D
15.08.2026 Busan I Park - Hwaseong 0 - 0 D
07.08.2026 Yongin City - Busan I Park 2 - 0 L

📆 Последни мачове: Ansan Greeners

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Ansan Greeners - Daegu FC 1 - 2 L
22.08.2026 Ansan Greeners - Seongnam FC 1 - 2 L
16.08.2026 Seoul E-Land FC - Ansan Greeners 3 - 1 L
07.08.2026 Asan Mugunghwa - Ansan Greeners 1 - 1 D
02.08.2026 Ansan Greeners - Gimhae City 2 - 2 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Busan I Park и Ansan Greeners е насрочена за 05.09.2026 10:00 в K League 2. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Busan I Park е на позиция 6 с 38 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 3 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 37:29. Записаната форма е LDDLL. Ansan Greeners е на позиция 16 с 19 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 4 равенства и 11 загуби. Головата разлика е 21:37. Записаната форма е LLLDD.

Последни резултати

Busan I Park има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDDLLWLLW. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Ansan Greeners има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLDDWLLWL. Средните стойности са 1 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Busan I Park има 6 победи, равенствата са 1, а Ansan Greeners има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.90. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Busan I Park с увереност 62%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 61.99%, 21.77% и 16.23%. Разликата в моделния momentum е 45.76 пункта в полза на Busan I Park. Оценката за качество на входните данни е 91/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.44 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.73%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Busan I Park 0 / Ansan Greeners 0 подкрепя Ansan Greeners със средна промяна 1.16 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Busan I Park като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 1.29 жълти, 0.00 червени и 1.29 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 28.6%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 14 от 23 завършени мача (60.9% покритие). Дисциплинарният профил на Ansan Greeners като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 1.75 жълти, 0.25 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 12 от 23 завършени мача (52.2% покритие).

Генериран: 2026-09-04 20:30:04 · Заключен: 2026-09-05 11:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Busan I Park и Ansan Greeners завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.9 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Busan I Park като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 1.29 жълти, 0 червени и 1.29 общо картона на мач. В този двубой Busan I Park получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.29 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Ansan Greeners като гост беше изчислен от 4 мача със средно 1.75 жълти, 0.25 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Ansan Greeners получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 25% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Ansan Greeners с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.16 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 14:21:21
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.