Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 21.09.2025 | Cheonan City - Hwaseong | 2 : 2 |
| 12.07.2025 | Cheonan City - Hwaseong | 2 : 3 |
| 04.05.2025 | Hwaseong - Cheonan City | 2 : 1 |
| 17.07.2022 | Hwaseong - Cheonan City | 2 : 0 |
| 02.04.2022 | Cheonan City - Hwaseong | 0 : 1 |
| 25.09.2021 | Cheonan City - Hwaseong | 3 : 0 |
| 22.05.2021 | Hwaseong - Cheonan City | 0 : 3 |
| 20.06.2020 | Cheonan City - Hwaseong | 0 : 0 |
| 15.05.2019 | Hwaseong - Cheonan City | 4 : 4 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Jeonnam Dragons - Cheonan City | 1 - 0 | L |
| 22.08.2026 | Cheonan City - Suwon Bluewings | 0 - 1 | L |
| 16.08.2026 | Gimpo Citizen - Cheonan City | 1 - 1 | D |
| 08.08.2026 | Seongnam FC - Cheonan City | 3 - 2 | L |
| 01.08.2026 | Cheonan City - Yongin City | 2 - 2 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Hwaseong - Cheongju | 2 - 1 | W |
| 23.08.2026 | Jeonnam Dragons - Hwaseong | 1 - 0 | L |
| 15.08.2026 | Busan I Park - Hwaseong | 0 - 0 | D |
| 07.08.2026 | Hwaseong - Seoul E-Land FC | 0 - 0 | D |
| 01.08.2026 | Hwaseong - Daegu FC | 5 - 1 | W |
Предстоящата среща между Cheonan City и Hwaseong е насрочена за 05.09.2026 10:00 в K League 2. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Cheonan City е на позиция 14 с 21 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 8 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 24:26. Записаната форма е LLDLD. Hwaseong е на позиция 5 с 39 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 5 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 34:22. Записаната форма е WLDDW.
Cheonan City има 1 победи, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDLDLLLWL. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Hwaseong има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDDWDWWWL. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 9 директни срещи Cheonan City има 2 победи, равенствата са 3, а Hwaseong има 4 победи. Средният общ брой голове е 3.22. Двата отбора са отбелязали в 44.4% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Над 1.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Cheonan City -1.25 / Hwaseong +1.25 подкрепя Cheonan City със средна промяна 1.24 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90).
Дисциплинарният профил на Cheonan City като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.29 жълти, 0.29 червени и 2.57 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 71.4%, 28.6%, 14.3% и 14.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 15 от 23 завършени мача (65.2% покритие). Дисциплинарният профил на Hwaseong като гост е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 2.80 жълти, 0.00 червени и 2.80 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 80.0%, 60.0%, 20.0% и 20.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 13 от 23 завършени мача (56.5% покритие).
Срещата между Cheonan City и Hwaseong завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 9 директни срещи е 3.22 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Cheonan City като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 2.29 жълти, 0.29 червени и 2.57 общо картона на мач. В този двубой Cheonan City получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.57 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 28.6%, 5+ в 14.3%, а червен картон в 14.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Hwaseong като гост беше изчислен от 5 мача със средно 2.8 жълти, 0 червени и 2.8 общо картона на мач. В този двубой Hwaseong получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.8 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 60%, 5+ в 20%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Cheonan City с хендикап -1.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.24 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.