📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L L D L D
2
🏟
✔ Краен резултат
2
3
Жълти картони
1
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

0
1
0
🟢 Gimhae City 🟡 Равенства Jeonnam Dragons 🔴
Дата Мач Резултат
23.05.2026 Jeonnam Dragons - Gimhae City 0 : 0

🗓 Последни мачове: Gimhae City

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Gimhae City - Yongin City 0 - 3 L
22.08.2026 Suwon City FC - Gimhae City 2 - 0 L
15.08.2026 Gimhae City - Gyeongnam FC 1 - 1 D
07.08.2026 Suwon Bluewings - Gimhae City 1 - 0 L
02.08.2026 Ansan Greeners - Gimhae City 2 - 2 D

📆 Последни мачове: Jeonnam Dragons

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Jeonnam Dragons - Cheonan City 1 - 0 W
23.08.2026 Jeonnam Dragons - Hwaseong 1 - 0 W
15.08.2026 Cheongju - Jeonnam Dragons 2 - 1 L
02.08.2026 Jeonnam Dragons - Paju Citizen 1 - 2 L
25.07.2026 Jeonnam Dragons - Gyeongnam FC 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Gimhae City и Jeonnam Dragons е насрочена за 05.09.2026 10:00 в K League 2. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Gimhae City е на позиция 17 с 12 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 5 равенства и 12 загуби. Головата разлика е 16:37. Записаната форма е LLDLD. Jeonnam Dragons е на позиция 15 с 19 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 7 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 21:34. Записаната форма е WWLLD.

Последни резултати

Gimhae City има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDLDLDWWL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Jeonnam Dragons има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLLDWLLDD. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 1 директни срещи Gimhae City има 0 победи, равенствата са 1, а Jeonnam Dragons има 0 победи. Средният общ брой голове е 0. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Под 2.5 гола — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Gimhae City -1 / Jeonnam Dragons +1 подкрепя Gimhae City със средна промяна 1.51 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Gimhae City като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.17 жълти, 0.17 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 83.3%, 33.3%, 16.7% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 13 от 22 завършени мача (59.1% покритие). Дисциплинарният профил на Jeonnam Dragons като гост е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.20 червени и 2.20 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 80.0%, 40.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 20.0%. Данните за сезона са налични за 12 от 22 завършени мача (54.5% покритие).

Генериран: 2026-09-04 20:33:01 · Заключен: 2026-09-05 11:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Gimhae City и Jeonnam Dragons завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 4. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Gimhae City като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 2.17 жълти, 0.17 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой Gimhae City получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 16.7% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Jeonnam Dragons като гост беше изчислен от 5 мача със средно 2 жълти, 0.2 червени и 2.2 общо картона на мач. В този двубой Jeonnam Dragons получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 40%, 5+ в 0%, а червен картон в 20% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Gimhae City с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 1.51 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Обобщение

От 5 проверими предварителни индикатора 1 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 14:22:14
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.