📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W L W D D
1
🏟 Yongin Mireu Stadium , Yongin
✔ Краен резултат
1
W W D W W
1
Жълти картони
0
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

0
0
0
🟢 Yongin City 🟡 Равенства Suwon City FC 🔴
Дата Мач Резултат

🗓 Последни мачове: Yongin City

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Gimhae City - Yongin City 0 - 3 W
23.08.2026 Asan Mugunghwa - Yongin City 2 - 1 L
07.08.2026 Yongin City - Busan I Park 2 - 0 W
01.08.2026 Cheonan City - Yongin City 2 - 2 D
26.07.2026 Gimpo Citizen - Yongin City 1 - 1 D

📆 Последни мачове: Suwon City FC

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Suwon City FC - Busan I Park 2 - 1 W
22.08.2026 Suwon City FC - Gimhae City 2 - 0 W
15.08.2026 Suwon Bluewings - Suwon City FC 2 - 2 D
08.08.2026 Paju Citizen - Suwon City FC 0 - 1 W
29.07.2026 Gimcheon Sangmu FC - Suwon City FC 2 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Yongin City и Suwon City FC е насрочена за 05.09.2026 10:00 в K League 2. Посоченият стадион е Yongin Mireu Stadium, Yongin. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Yongin City е на позиция 11 с 25 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 10 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 25:29. Записаната форма е WLWDD. Suwon City FC е на позиция 2 с 43 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 6 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 38:24. Записаната форма е WWDWW.

Последни резултати

Yongin City има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWDDLLDLW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Suwon City FC има 7 победи, 2 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDWLWDWWW. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 2.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Yongin City 0 / Suwon City FC 0 подкрепя Yongin City със средна промяна 1.24 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.70% при 542 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Yongin City като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 1.71 жълти, 0.29 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 57.1%, 42.9%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 28.6%. Данните за сезона са налични за 15 от 22 завършени мача (68.2% покритие). Дисциплинарният профил на Suwon City FC като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 1.71 жълти, 0.00 червени и 1.71 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 57.1%, 14.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 14 от 22 завършени мача (63.6% покритие).

Генериран: 2026-09-04 20:35:02 · Заключен: 2026-09-05 11:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Yongin City и Suwon City FC завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Yongin City като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 1.71 жълти, 0.29 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Yongin City получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 42.9%, 5+ в 0%, а червен картон в 28.6% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Suwon City FC като гост беше изчислен от 7 мача със средно 1.71 жълти, 0 червени и 1.71 общо картона на мач. В този двубой Suwon City FC получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.71 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 14.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Yongin City с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.24 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 14:30:12
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.