📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
2
🏟 Suwon World Cup Stadium , Suwon
✔ Краен резултат
0
0
Жълти картони
3
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

4
1
2
🟢 Suwon Bluewings 🟡 Равенства Asan Mugunghwa 🔴
Дата Мач Резултат
30.05.2026 Asan Mugunghwa - Suwon Bluewings 2 : 1
27.09.2025 Asan Mugunghwa - Suwon Bluewings 1 : 3
05.07.2025 Asan Mugunghwa - Suwon Bluewings 2 : 3
15.03.2025 Suwon Bluewings - Asan Mugunghwa 0 : 0
30.10.2024 Suwon Bluewings - Asan Mugunghwa 2 : 1
21.05.2024 Asan Mugunghwa - Suwon Bluewings 1 : 0
03.03.2024 Suwon Bluewings - Asan Mugunghwa 2 : 1

🗓 Последни мачове: Suwon Bluewings

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Gimpo Citizen - Suwon Bluewings 1 - 4 W
22.08.2026 Cheonan City - Suwon Bluewings 0 - 1 W
15.08.2026 Suwon Bluewings - Suwon City FC 2 - 2 D
07.08.2026 Suwon Bluewings - Gimhae City 1 - 0 W
01.08.2026 Cheongju - Suwon Bluewings 2 - 2 D

📆 Последни мачове: Asan Mugunghwa

Дата Мач Резултат Изх.
23.08.2026 Asan Mugunghwa - Yongin City 2 - 1 W
19.08.2026 Asan Mugunghwa - Daejeon Citizen 2 - 3 L
16.08.2026 Daegu FC - Asan Mugunghwa 2 - 0 L
07.08.2026 Asan Mugunghwa - Ansan Greeners 1 - 1 D
01.08.2026 Asan Mugunghwa - Seongnam FC 2 - 0 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Suwon Bluewings и Asan Mugunghwa е насрочена за 06.09.2026 10:00 в K League 2. Посоченият стадион е Suwon World Cup Stadium, Suwon. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Suwon Bluewings е на позиция 1 с 47 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 12 победи, 4 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 29:17. Записаната форма е WWDWD. Asan Mugunghwa е на позиция 7 с 31 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 7 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 29:24. Записаната форма е WLDWL.

Последни резултати

Suwon Bluewings има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDWDWDLLW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Asan Mugunghwa има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLDWWLLWD. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 7 директни срещи Suwon Bluewings има 4 победи, равенствата са 1, а Asan Mugunghwa има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.71. Двата отбора са отбелязали в 71.4% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 71.4%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като Suwon Bluewings или равенство (1X) с увереност 82%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 58.34%, 23.80% и 17.85%. Разликата в моделния momentum е 40.49 пункта в полза на Suwon Bluewings. Оценката за качество на входните данни е 90/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.14 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.35%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Suwon Bluewings като домакин е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.20 червени и 2.20 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 60.0%, 40.0%, 20.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 20.0%. Данните за сезона са налични за 10 от 23 завършени мача (43.5% покритие). Дисциплинарният профил на Asan Mugunghwa като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.38 жълти, 0.13 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 87.5%, 50.0%, 12.5% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 13 от 22 завършени мача (59.1% покритие).

Генериран: 2026-09-05 23:02:28 · Заключен: 2026-09-06 11:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Suwon Bluewings и Asan Mugunghwa завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 7 директни срещи показва средно 2.71 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Suwon Bluewings като домакин беше изчислен от 5 мача със средно 2 жълти, 0.2 червени и 2.2 общо картона на мач. В този двубой Suwon Bluewings получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2.2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 40%, 5+ в 0%, а червен картон в 20% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Asan Mugunghwa като гост беше изчислен от 8 мача със средно 2.38 жълти, 0.13 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Asan Mugunghwa получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 12.5% от мачовете.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 14:22:12
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.