📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W L W W W
1
🏟 Suwon Sports Complex , Suwon
✔ Краен резултат
0
1
Жълти картони
1
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

7
0
3
🟢 Suwon City FC 🟡 Равенства Ansan Greeners 🔴
Дата Мач Резултат
04.07.2026 Ansan Greeners - Suwon City FC 1 : 3
03.10.2020 Ansan Greeners - Suwon City FC 0 : 4
01.08.2020 Suwon City FC - Ansan Greeners 1 : 2
16.05.2020 Ansan Greeners - Suwon City FC 0 : 2
03.11.2019 Ansan Greeners - Suwon City FC 1 : 2
17.08.2019 Suwon City FC - Ansan Greeners 2 : 3
18.05.2019 Ansan Greeners - Suwon City FC 2 : 3
16.03.2019 Suwon City FC - Ansan Greeners 2 : 1
16.09.2018 Suwon City FC - Ansan Greeners 1 : 2
30.07.2018 Ansan Greeners - Suwon City FC 0 : 1

🗓 Последни мачове: Suwon City FC

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 Suwon City FC - Ansan Greeners 1 - 0 W
25.10.2026 Suwon City FC - Asan Mugunghwa 0 - 1 L
17.10.2026 Seongnam FC - Suwon City FC 1 - 2 W
09.10.2026 Suwon City FC - Hwaseong 1 - 0 W
19.09.2026 Jeonnam Dragons - Suwon City FC 0 - 3 W

📆 Последни мачове: Ansan Greeners

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 Suwon City FC - Ansan Greeners 1 - 0 L
25.10.2026 Cheonan City - Ansan Greeners 3 - 1 L
17.10.2026 Yongin City - Ansan Greeners 0 - 4 W
11.10.2026 Suwon Bluewings - Ansan Greeners 4 - 1 L
20.09.2026 Ansan Greeners - Cheongju 2 - 3 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Suwon City FC и Ansan Greeners е насрочена за 01.11.2026 05:00 в K League 2. Посоченият стадион е Suwon Sports Complex, Suwon. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Suwon City FC е на позиция 3 с 54 точки след 28 мача. Сезонният баланс е 15 победи, 9 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 53:31. Записаната форма е LWWWD. Ansan Greeners е на позиция 15 с 25 точки след 29 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 4 равенства и 18 загуби. Головата разлика е 33:56. Записаната форма е LWLLL.

Последни резултати

Suwon City FC има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWDDWWDW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Ansan Greeners има 2 победи, 1 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLLWLLLD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Suwon City FC има 7 победи, равенствата са 0, а Ansan Greeners има 3 победи. Средният общ брой голове е 3.30. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Suwon City FC с увереност 72%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 71.90%, 18.41% и 9.69%. Разликата в моделния momentum е 62.22 пункта в полза на Suwon City FC. Оценката за качество на входните данни е 95/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.28 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -7.96%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Suwon City FC като домакин е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 1.70 жълти, 0.10 червени и 1.80 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 60.0%, 20.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 10.0%. Данните за сезона са налични за 19 от 28 завършени мача (67.9% покритие). Дисциплинарният профил на Ansan Greeners като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.63 жълти, 0.13 червени и 1.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 25.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 18 от 29 завършени мача (62.1% покритие).

Генериран: 2026-10-31 19:00:05 · Заключен: 2026-11-01 05:40:47

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Suwon City FC и Ansan Greeners завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.3 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Suwon City FC като домакин беше изчислен от 10 мача със средно 1.7 жълти, 0.1 червени и 1.8 общо картона на мач. В този двубой Suwon City FC получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.8 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 20%, 5+ в 0%, а червен картон в 10% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Ansan Greeners като гост беше изчислен от 8 мача със средно 1.63 жълти, 0.13 червени и 1.75 общо картона на мач. В този двубой Ansan Greeners получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.75 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 0%, а червен картон в 12.5% от мачовете.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-11-01 08:21:50
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.