Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 25.04.2026 | Kumla - Vänersborgs FK | 0 : 0 |
| 02.08.2025 | Kumla - Vänersborgs FK | 1 : 2 |
| 24.05.2025 | Vänersborgs FK - Kumla | 2 : 1 |
| 11.10.2024 | Vänersborgs FK - Kumla | 0 : 4 |
| 15.06.2024 | Kumla - Vänersborgs FK | 3 : 2 |
| 23.06.2022 | Kumla - Vänersborgs FK | 3 : 1 |
| 09.04.2022 | Vänersborgs FK - Kumla | 0 : 1 |
| 16.10.2021 | Vänersborgs FK - Kumla | 4 : 1 |
| 14.08.2021 | Kumla - Vänersborgs FK | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | Grebbestad - Vänersborgs FK | 2 - 3 | W |
| 08.10.2026 | Vänersborgs FK - Kumla | 3 - 3 | D |
| 03.10.2026 | Lidköping - Vänersborgs FK | 1 - 0 | L |
| 26.09.2026 | Vänersborgs FK - Husqvarna | 1 - 3 | L |
| 19.09.2026 | Vänersborgs FK - Tord | 1 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | Kumla - IF Karlstad II | 3 - 1 | W |
| 08.10.2026 | Vänersborgs FK - Kumla | 3 - 3 | D |
| 03.10.2026 | Skara - Kumla | 3 - 1 | L |
| 26.09.2026 | Kumla - Lidköping | 1 - 0 | W |
| 18.09.2026 | Herrestads - Kumla | 2 - 1 | L |
Предстоящата среща между Vänersborgs FK и Kumla е насрочена за 08.10.2026 17:30 в Division 2 - Norra Götaland. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Vänersborgs FK е на позиция 8 с 28 точки след 24 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 4 равенства и 12 загуби. Головата разлика е 30:40. Записаната форма е LLLWW. Kumla е на позиция 11 с 25 точки след 24 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 7 равенства и 11 загуби. Головата разлика е 23:42. Записаната форма е LWLDD.
Vänersborgs FK има 4 победи, 0 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLWWWLWLL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Kumla има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLDDLLLWL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 2.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 9 директни срещи Vänersborgs FK има 3 победи, равенствата са 1, а Kumla има 5 победи. Средният общ брой голове е 2.89. Двата отбора са отбелязали в 55.6% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Над 1.5 гола — 50%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.72% при 498 наблюдения). Поне 1 гол в мача (квота 15, оценка 80/100, успеваемост на групата 79.91% при 3519 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Vänersborgs FK като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 1.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 24 завършени мача (4.2% покритие). Дисциплинарният профил на Kumla като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 0.33 жълти, 0.67 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 66.7%. Данните за сезона са налични за 3 от 24 завършени мача (12.5% покритие).
Срещата между Vänersborgs FK и Kumla завърши при резултат 3:3. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 9 директни срещи е 2.89 гола, а този двубой завърши с 6. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 15. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 7 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.