Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 04.10.2025 | Astrio - Åstorp | 0 : 1 |
| 29.05.2025 | Åstorp - Astrio | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Jonsered - Astrio | 4 - 2 | L |
| 22.08.2026 | Astrio - Böljan | 0 - 1 | L |
| 14.08.2026 | Lindome - Astrio | 2 - 0 | L |
| 09.08.2026 | Astrio - Torslanda | 0 - 6 | L |
| 02.08.2026 | Qviding FIF - Astrio | 3 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Landvetter IS - Åstorp | 2 - 1 | L |
| 22.08.2026 | Åstorp - Kongahälla | 2 - 0 | W |
| 14.08.2026 | Böljan - Åstorp | 0 - 1 | W |
| 07.08.2026 | Åstorp - Lindome | 0 - 2 | L |
| 01.08.2026 | Hestrafor - Åstorp | 2 - 1 | L |
Предстоящата среща между Astrio и Åstorp е насрочена за 06.09.2026 11:00 в Division 2 - Västra Götaland. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Astrio е на позиция 14 с 6 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 3 равенства и 11 загуби. Головата разлика е 11:31. Записаната форма е LLLLL. Åstorp е на позиция 11 с 20 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 5 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 19:31. Записаната форма е WWLLD.
Astrio има 0 победи, 0 равенства и 10 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLLLLLL. Средните стойности са 0.60 отбелязани и 3 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Åstorp има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWLLDLLDW. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 2 директни срещи Astrio има 0 победи, равенствата са 1, а Åstorp има 1 победи. Средният общ брой голове е 1.50. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Astrio -0.25 / Åstorp +0.25 подкрепя Åstorp със средна промяна 3.73 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 23, оценка 80/100, успеваемост на групата 80.03% при 691 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Astrio като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 0.50 жълти, 1.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 19 завършени мача (10.5% покритие).
Срещата между Astrio и Åstorp завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Åstorp с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 3.73 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 23. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 6 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.