Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 18.04.2026 | San Marcos de Arica - Cobreloa | 2 : 1 |
| 30.11.2025 | Cobreloa - San Marcos de Arica | 3 : 1 |
| 26.11.2025 | San Marcos de Arica - Cobreloa | 2 : 1 |
| 19.07.2025 | Cobreloa - San Marcos de Arica | 2 : 0 |
| 01.03.2025 | San Marcos de Arica - Cobreloa | 1 : 1 |
| 29.06.2024 | Cobreloa - San Marcos de Arica | 0 : 0 |
| 23.06.2024 | San Marcos de Arica - Cobreloa | 0 : 1 |
| 01.07.2023 | Cobreloa - San Marcos de Arica | 0 : 0 |
| 18.06.2023 | San Marcos de Arica - Cobreloa | 2 : 1 |
| 10.02.2023 | Cobreloa - San Marcos de Arica | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Cobreloa - Union Espanola | 0 - 1 | L |
| 16.08.2026 | Union San Felipe - Cobreloa | 0 - 1 | W |
| 12.08.2026 | Magallanes - Cobreloa | 2 - 2 | D |
| 08.08.2026 | Cobreloa - Deportes Iquique | 1 - 1 | D |
| 01.08.2026 | Curico Unido - Cobreloa | 0 - 0 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | San Marcos de Arica - Rangers de Talca | 1 - 2 | L |
| 16.08.2026 | Union Espanola - San Marcos de Arica | 2 - 1 | L |
| 13.08.2026 | San Marcos de Arica - Union San Felipe | 0 - 1 | L |
| 08.08.2026 | Santiago Wanderers - San Marcos de Arica | 1 - 1 | D |
| 06.08.2026 | Coquimbo Unido - San Marcos de Arica | 1 - 0 | L |
Предстоящата среща между Cobreloa и San Marcos de Arica е насрочена за 01.09.2026 00:00 в Primera B. Посоченият стадион е Estadio Zorros del Desierto, Calama. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Cobreloa е на позиция 2 с 38 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 6 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 34:19. Записаната форма е LWDDD. San Marcos de Arica е на позиция 9 с 30 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 8 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 22:12. Записаната форма е LLLDD.
Cobreloa има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDDDWWDLW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. San Marcos de Arica има 1 победи, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLDLDWLLL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 10 директни срещи Cobreloa има 4 победи, равенствата са 3, а San Marcos de Arica има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.10. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Под 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 1.5 гола — 50%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Cobreloa -0.25 / San Marcos de Arica +0.25 подкрепя Cobreloa със средна промяна 1.70 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 11 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.02).
Дисциплинарният профил на Cobreloa като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.44 жълти, 0.00 червени и 2.44 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 77.8%, 44.4%, 22.2% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 17 от 18 завършени мача (94.4% покритие). Дисциплинарният профил на San Marcos de Arica като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.63 жълти, 0.25 червени и 2.88 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 25.0% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 16 от 18 завършени мача (88.9% покритие).
Срещата между Cobreloa и San Marcos de Arica завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.1 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Cobreloa като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2.44 жълти, 0 червени и 2.44 общо картона на мач. В този двубой Cobreloa получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.44 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 44.4%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на San Marcos de Arica като гост беше изчислен от 8 мача със средно 2.63 жълти, 0.25 червени и 2.88 общо картона на мач. В този двубой San Marcos de Arica получи 2 жълти и 1 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.12 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 25% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Cobreloa с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.7 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.