Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 18.04.2026 | Recoleta - Curico Unido | 2 : 2 |
| 25.10.2025 | Recoleta - Curico Unido | 1 : 1 |
| 14.06.2025 | Curico Unido - Recoleta | 1 : 1 |
| 05.08.2024 | Curico Unido - Recoleta | 1 : 0 |
| 23.03.2024 | Recoleta - Curico Unido | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Curico Unido - Recoleta | 0 - 0 | D |
| 23.08.2026 | Curico Unido - Union San Felipe | 2 - 0 | W |
| 17.08.2026 | Deportes Copiapo - Curico Unido | 4 - 0 | L |
| 14.08.2026 | Curico Unido - Deportes Santa Cruz | 1 - 2 | L |
| 09.08.2026 | Rangers de Talca - Curico Unido | 0 - 0 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Curico Unido - Recoleta | 0 - 0 | D |
| 27.08.2026 | Recoleta - O'Higgins | 1 - 3 | L |
| 22.08.2026 | Recoleta - Deportes Copiapo | 2 - 1 | W |
| 18.08.2026 | Deportes Temuco - Recoleta | 1 - 1 | D |
| 12.08.2026 | Recoleta - Rangers de Talca | 4 - 2 | W |
Предстоящата среща между Curico Unido и Recoleta е насрочена за 30.08.2026 21:30 в Primera B. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Curico Unido е на позиция 13 с 23 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 7 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 17:26. Записаната форма е WLLDD. Recoleta е на позиция 9 с 30 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 4 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 25:27. Записаната форма е WDWDL.
Curico Unido има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLDWDLDDW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Recoleta има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDWDLLDDL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 5 директни срещи Curico Unido има 1 победи, равенствата са 3, а Recoleta има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.40. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Curico Unido -1 / Recoleta +1 подкрепя Recoleta със средна промяна 3.44 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90).
Дисциплинарният профил на Curico Unido като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.75 жълти, 0.25 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 62.5%, 50.0% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 16 от 17 завършени мача (94.1% покритие). Дисциплинарният профил на Recoleta като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 3.11 жълти, 0.22 червени и 3.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 66.7%, 33.3% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 18 от 21 завършени мача (85.7% покритие).
Срещата между Curico Unido и Recoleta завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 5 директни срещи е 2.4 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Curico Unido като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 2.75 жълти, 0.25 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Curico Unido получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 3 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 62.5%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 25% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Recoleta като гост беше изчислен от 9 мача със средно 3.11 жълти, 0.22 червени и 3.33 общо картона на мач. В този двубой Recoleta получи 1 жълти и 1 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 11.1% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Recoleta с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 3.44 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 0:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.