📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
1
2
Жълти картони
5
1
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

0
0
0
🟢 Deportes Santa Cruz 🟡 Равенства Union Espanola 🔴
Дата Мач Резултат

🗓 Последни мачове: Deportes Santa Cruz

Дата Мач Резултат Изх.
05.09.2026 Deportes Santa Cruz - Union Espanola 1 - 1 D
29.08.2026 Union San Felipe - Deportes Santa Cruz 0 - 0 D
22.08.2026 Magallanes - Deportes Santa Cruz 1 - 0 L
17.08.2026 Deportes Santa Cruz - San Luis 0 - 2 L
14.08.2026 Curico Unido - Deportes Santa Cruz 1 - 2 W

📆 Последни мачове: Union Espanola

Дата Мач Резултат Изх.
05.09.2026 Deportes Santa Cruz - Union Espanola 1 - 1 D
29.08.2026 Union Espanola - Rangers de Talca 0 - 1 L
27.08.2026 Colo Colo - Union Espanola 3 - 0 L
22.08.2026 Cobreloa - Union Espanola 0 - 1 W
16.08.2026 Union Espanola - San Marcos de Arica 2 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Deportes Santa Cruz и Union Espanola е насрочена за 05.09.2026 19:00 в Primera B. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Deportes Santa Cruz е на позиция 15 с 17 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 6 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 22:33. Записаната форма е DLLWD. Union Espanola е на позиция 6 с 34 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 4 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 25:23. Записаната форма е LWWWL.

Последни резултати

Deportes Santa Cruz има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLWDLLLWD. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Union Espanola има 4 победи, 0 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWWWLLWLL. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Под 2.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%; Над 1.5 гола — 40%; Над 1.5 гола първо полувреме — 30%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Deportes Santa Cruz 0 / Union Espanola 0 подкрепя Deportes Santa Cruz със средна промяна 5.16 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Deportes Santa Cruz като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.14 жълти, 0.14 червени и 2.29 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 28.6%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 14 от 16 завършени мача (87.5% покритие). Дисциплинарният профил на Union Espanola като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.22 жълти, 0.00 червени и 2.22 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 55.6%, 33.3%, 11.1% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 20 от 21 завършени мача (95.2% покритие).

Генериран: 2026-09-05 18:00:12 · Заключен: 2026-09-05 21:03:18

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Deportes Santa Cruz и Union Espanola завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Deportes Santa Cruz като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 2.14 жълти, 0.14 червени и 2.29 общо картона на мач. В този двубой Deportes Santa Cruz получи 2 жълти и 1 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.71 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 28.6%, 5+ в 0%, а червен картон в 14.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Union Espanola като гост беше изчислен от 9 мача със средно 2.22 жълти, 0 червени и 2.22 общо картона на мач. В този двубой Union Espanola получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 2.78 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Deportes Santa Cruz с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 5.16 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 23:22:07
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.