📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L W W D W
0
🏟
✔ Краен резултат
0
1
Жълти картони
1
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

6
3
1
🟢 Magallanes 🟡 Равенства Union San Felipe 🔴
Дата Мач Резултат
29.08.2025 Magallanes - Union San Felipe 2 : 0
27.04.2025 Union San Felipe - Magallanes 1 : 0
13.10.2024 Union San Felipe - Magallanes 0 : 0
25.05.2024 Magallanes - Union San Felipe 2 : 1
02.10.2022 Union San Felipe - Magallanes 1 : 4
08.05.2022 Magallanes - Union San Felipe 1 : 0
13.11.2021 Union San Felipe - Magallanes 0 : 0
16.08.2021 Magallanes - Union San Felipe 2 : 1
12.11.2020 Magallanes - Union San Felipe 1 : 1
13.10.2020 Union San Felipe - Magallanes 1 : 2

🗓 Последни мачове: Magallanes

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Santiago Wanderers - Magallanes 2 - 1 L
22.08.2026 Magallanes - Deportes Santa Cruz 1 - 0 W
15.08.2026 Rangers de Talca - Magallanes 2 - 3 W
12.08.2026 Magallanes - Cobreloa 2 - 2 D
09.08.2026 Deportes Temuco - Magallanes 3 - 4 W

📆 Последни мачове: Union San Felipe

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Union San Felipe - Deportes Santa Cruz 0 - 0 D
23.08.2026 Curico Unido - Union San Felipe 2 - 0 L
16.08.2026 Union San Felipe - Cobreloa 0 - 1 L
13.08.2026 San Marcos de Arica - Union San Felipe 0 - 1 W
08.08.2026 Union San Felipe - Recoleta 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Magallanes и Union San Felipe е насрочена за 05.09.2026 19:30 в Primera B. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Magallanes е на позиция 5 с 35 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 4 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 27:28. Записаната форма е LWWDW. Union San Felipe е на позиция 14 с 21 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 4 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 14:34. Записаната форма е DLLWD.

Последни резултати

Magallanes има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWDWWLLLL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Union San Felipe има 1 победи, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLWDLLLDL. Средните стойности са 0.30 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 10%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Magallanes има 6 победи, равенствата са 3, а Union San Felipe има 1 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Над 1.5 гола — 50%; Двата отбора да отбележат — 40%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Magallanes -0.75 / Union San Felipe +0.75 подкрепя Union San Felipe със средна промяна 6.73 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 8 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.78). Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Magallanes като домакин е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.70 жълти, 0.10 червени и 2.80 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 90.0%, 60.0%, 10.0% и 10.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 10.0%. Данните за сезона са налични за 19 от 20 завършени мача (95.0% покритие). Дисциплинарният профил на Union San Felipe като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.78 жълти, 0.33 червени и 2.11 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 55.6%, 33.3%, 11.1% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 15 от 21 завършени мача (71.4% покритие).

Генериран: 2026-09-05 18:30:03 · Заключен: 2026-09-05 18:32:14

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Magallanes и Union San Felipe завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Magallanes като домакин беше изчислен от 10 мача със средно 2.7 жълти, 0.1 червени и 2.8 общо картона на мач. В този двубой Magallanes получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.8 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 60%, 5+ в 10%, а червен картон в 10% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Union San Felipe като гост беше изчислен от 9 мача със средно 1.78 жълти, 0.33 червени и 2.11 общо картона на мач. В този двубой Union San Felipe получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.11 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 33.3% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Union San Felipe с хендикап +0.75. Съхраненото пазарно движение беше 6.73 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 0:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.78. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 20:52:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.