Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 31.08.2025 | Cobreloa - San Luis | 1 : 1 |
| 27.04.2025 | San Luis - Cobreloa | 1 : 1 |
| 09.10.2023 | Cobreloa - San Luis | 1 : 0 |
| 28.05.2023 | San Luis - Cobreloa | 2 : 1 |
| 04.07.2022 | San Luis - Cobreloa | 0 : 0 |
| 16.02.2022 | Cobreloa - San Luis | 2 : 1 |
| 01.10.2021 | San Luis - Cobreloa | 1 : 0 |
| 30.05.2021 | Cobreloa - San Luis | 1 : 0 |
| 12.11.2020 | San Luis - Cobreloa | 0 : 1 |
| 12.10.2020 | Cobreloa - San Luis | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | San Luis - Cobreloa | 4 - 2 | W |
| 30.08.2026 | Deportes Iquique - San Luis | 0 - 1 | W |
| 24.08.2026 | San Luis - Santiago Wanderers | 0 - 1 | L |
| 17.08.2026 | Deportes Santa Cruz - San Luis | 0 - 2 | W |
| 13.08.2026 | San Luis - Deportes Temuco | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | San Luis - Cobreloa | 4 - 2 | L |
| 01.09.2026 | Cobreloa - San Marcos de Arica | 2 - 0 | W |
| 22.08.2026 | Cobreloa - Union Espanola | 0 - 1 | L |
| 16.08.2026 | Union San Felipe - Cobreloa | 0 - 1 | W |
| 12.08.2026 | Magallanes - Cobreloa | 2 - 2 | D |
Предстоящата среща между San Luis и Cobreloa е насрочена за 05.09.2026 21:30 в Primera B. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
San Luis е на позиция 4 с 35 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 6 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 27:23. Записаната форма е WLWDD. Cobreloa е на позиция 2 с 38 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 6 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 34:19. Записаната форма е LWDDD.
San Luis има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWDDDWWDL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Cobreloa има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWDDDWWDL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 10 директни срещи San Luis има 2 победи, равенствата са 4, а Cobreloa има 4 победи. Средният общ брой голове е 1.40. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 2.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Над 1.5 гола — 50%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка San Luis -0.25 / Cobreloa +0.25 подкрепя Cobreloa със средна промяна 2.70 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 7 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2). Both Teams Score — Yes (коефициент 1.70). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.29, оценка 81/100, успеваемост на коефициентната група 81.43% при 70 наблюдения).
Дисциплинарният профил на San Luis като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.33 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 33.3%, 16.7% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 15 от 17 завършени мача (88.2% покритие). Дисциплинарният профил на Cobreloa като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.75 жълти, 0.25 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 87.5%, 87.5%, 25.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 19 завършени мача (94.7% покритие).
Срещата между San Luis и Cobreloa завърши при резултат 4:2. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 1.4 гола, а този двубой завърши с 6. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на San Luis като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 1.67 жълти, 0.33 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой San Luis получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 33.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Cobreloa като гост беше изчислен от 8 мача със средно 2.75 жълти, 0.25 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Cobreloa получи 5 жълти и 1 червени картона, или 6 общо. Това е с 3 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 87.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 25% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Cobreloa с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.7 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 4:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.7. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.29. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 11 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 9 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.