Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 11.10.2025 | Deportes Copiapo - San Marcos de Arica | 3 : 1 |
| 31.05.2025 | San Marcos de Arica - Deportes Copiapo | 0 : 1 |
| 12.10.2021 | Deportes Copiapo - San Marcos de Arica | 1 : 1 |
| 09.07.2021 | San Marcos de Arica - Deportes Copiapo | 0 : 1 |
| 03.01.2021 | San Marcos de Arica - Deportes Copiapo | 2 : 3 |
| 23.09.2020 | Deportes Copiapo - San Marcos de Arica | 3 : 1 |
| 18.02.2018 | San Marcos de Arica - Deportes Copiapo | 2 : 5 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Cobreloa - San Marcos de Arica | 2 - 0 | L |
| 22.08.2026 | San Marcos de Arica - Rangers de Talca | 1 - 2 | L |
| 16.08.2026 | Union Espanola - San Marcos de Arica | 2 - 1 | L |
| 13.08.2026 | San Marcos de Arica - Union San Felipe | 0 - 1 | L |
| 08.08.2026 | Santiago Wanderers - San Marcos de Arica | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Deportes Copiapo - Antofagasta | 0 - 4 | L |
| 22.08.2026 | Recoleta - Deportes Copiapo | 2 - 1 | L |
| 17.08.2026 | Deportes Copiapo - Curico Unido | 4 - 0 | W |
| 14.08.2026 | Deportes Iquique - Deportes Copiapo | 4 - 0 | L |
| 09.08.2026 | Deportes Copiapo - San Luis | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между San Marcos de Arica и Deportes Copiapo е насрочена за 06.09.2026 00:00 в Primera B. Посоченият стадион е Estadio Carlos Dittborn, Arica. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
San Marcos de Arica е на позиция 9 с 30 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 8 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 22:12. Записаната форма е LLLDD. Deportes Copiapo е на позиция 10 с 30 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 5 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 25:24. Записаната форма е LLWLD.
San Marcos de Arica има 1 победи, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLDLDWLL. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Deportes Copiapo има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWLDWDLLL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 7 директни срещи San Marcos de Arica има 0 победи, равенствата са 1, а Deportes Copiapo има 6 победи. Средният общ брой голове е 3.43. Двата отбора са отбелязали в 71.4% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 57.1%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка San Marcos de Arica 0 / Deportes Copiapo 0 подкрепя San Marcos de Arica със средна промяна 2.78 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на San Marcos de Arica като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.88 жълти, 0.38 червени и 2.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 62.5%, 25.0%, 25.0% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 17 от 19 завършени мача (89.5% покритие). Дисциплинарният профил на Deportes Copiapo като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 0.17 червени и 2.83 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 50.0%, 33.3% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 13 от 17 завършени мача (76.5% покритие).
Срещата между San Marcos de Arica и Deportes Copiapo завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 7 директни срещи показва средно 3.43 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на San Marcos de Arica като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 1.88 жълти, 0.38 червени и 2.25 общо картона на мач. В този двубой San Marcos de Arica получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.75 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 25% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Deportes Copiapo като гост беше изчислен от 6 мача със средно 2.67 жълти, 0.17 червени и 2.83 общо картона на мач. В този двубой Deportes Copiapo получи 5 жълти и 1 червени картона, или 6 общо. Това е с 3.17 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 16.7% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше San Marcos de Arica с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.78 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 0 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.