📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
2
🏟 Estadio Municipal de San Felipe , San Felipe
✔ Краен резултат
2
2
Жълти картони
4
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

1
2
7
🟢 Union San Felipe 🟡 Равенства Deportes Temuco 🔴
Дата Мач Резултат
24.05.2026 Deportes Temuco - Union San Felipe 5 : 0
26.07.2025 Union San Felipe - Deportes Temuco 1 : 0
08.03.2025 Deportes Temuco - Union San Felipe 2 : 1
24.08.2024 Deportes Temuco - Union San Felipe 4 : 0
14.04.2024 Union San Felipe - Deportes Temuco 2 : 3
20.08.2023 Deportes Temuco - Union San Felipe 2 : 1
16.04.2023 Union San Felipe - Deportes Temuco 1 : 1
07.09.2022 Deportes Temuco - Union San Felipe 1 : 0
22.04.2022 Union San Felipe - Deportes Temuco 0 : 0
01.09.2021 Union San Felipe - Deportes Temuco 1 : 2

🗓 Последни мачове: Union San Felipe

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Union San Felipe - Union Espanola 0 - 0 D
24.10.2026 D. Puerto Montt - Union San Felipe 3 - 1 L
18.10.2026 Union San Felipe - Deportes Temuco 2 - 2 D
12.10.2026 Rangers de Talca - Union San Felipe 4 - 0 L
04.10.2026 Union San Felipe - Deportes Iquique 0 - 2 L

📆 Последни мачове: Deportes Temuco

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Curico Unido - Deportes Temuco 4 - 1 L
25.10.2026 Deportes Temuco - San Marcos de Arica 1 - 2 L
18.10.2026 Union San Felipe - Deportes Temuco 2 - 2 D
10.10.2026 Deportes Temuco - Deportes Santa Cruz 2 - 1 W
03.10.2026 Deportes Temuco - Cobreloa 0 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Union San Felipe и Deportes Temuco е насрочена за 18.10.2026 18:30 в Primera B. Посоченият стадион е Estadio Municipal de San Felipe, San Felipe. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Union San Felipe е на позиция 15 с 22 точки след 27 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 7 равенства и 15 загуби. Головата разлика е 16:48. Записаната форма е LLLLD. Deportes Temuco е на позиция 10 с 35 точки след 27 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 8 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 42:37. Записаната форма е WLDWL.

Последни резултати

Union San Felipe има 1 победи, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLDDLLWD. Средните стойности са 0.20 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 10% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Deportes Temuco има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDWLWLDDL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Union San Felipe има 1 победи, равенствата са 2, а Deportes Temuco има 7 победи. Средният общ брой голове е 2.70. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Под 2.5 гола — 70%; Над 1.5 гола — 50%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%; Двата отбора да отбележат — 30%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Union San Felipe 0 / Deportes Temuco 0 подкрепя Union San Felipe със средна промяна 1.38 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Union San Felipe като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.44 жълти, 0.00 червени и 2.44 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 55.6%, 55.6%, 22.2% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 20 от 27 завършени мача (74.1% покритие). Дисциплинарният профил на Deportes Temuco като гост е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 3.09 жълти, 0.09 червени и 3.18 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 63.6%, 45.5% и 9.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 9.1%. Данните за сезона са налични за 18 от 27 завършени мача (66.7% покритие).

Генериран: 2026-10-18 17:03:23 · Заключен: 2026-10-18 17:30:47

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Union San Felipe и Deportes Temuco завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.7 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Union San Felipe като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2.44 жълти, 0 червени и 2.44 общо картона на мач. В този двубой Union San Felipe получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.44 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 55.6%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Deportes Temuco като гост беше изчислен от 11 мача със средно 3.09 жълти, 0.09 червени и 3.18 общо картона на мач. В този двубой Deportes Temuco получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 0.82 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 63.6%, 5+ в 9.1%, а червен картон в 9.1% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Union San Felipe с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.38 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:2 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 1 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-18 19:51:42
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.