Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 20.04.2026 | Los Angeles FC II - San Jose Earthquakes II | 2 : 1 |
| 09.03.2026 | San Jose Earthquakes II - Los Angeles FC II | 4 : 1 |
| 04.08.2025 | Los Angeles FC II - San Jose Earthquakes II | 3 : 4 |
| 02.06.2025 | Los Angeles FC II - San Jose Earthquakes II | 1 : 2 |
| 28.04.2025 | San Jose Earthquakes II - Los Angeles FC II | 5 : 1 |
| 29.09.2024 | San Jose Earthquakes II - Los Angeles FC II | 2 : 0 |
| 24.06.2024 | Los Angeles FC II - San Jose Earthquakes II | 2 : 0 |
| 20.05.2024 | San Jose Earthquakes II - Los Angeles FC II | 0 : 0 |
| 24.09.2023 | San Jose Earthquakes II - Los Angeles FC II | 1 : 0 |
| 10.07.2023 | Los Angeles FC II - San Jose Earthquakes II | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 24.08.2026 | Austin II - San Jose Earthquakes II | 1 - 0 | L |
| 19.08.2026 | Houston Dynamo FC II - San Jose Earthquakes II | 1 - 1 | D |
| 17.08.2026 | San Jose Earthquakes II - St. Louis City II | 0 - 2 | L |
| 09.08.2026 | Minnesota United II - San Jose Earthquakes II | 1 - 1 | D |
| 03.08.2026 | San Jose Earthquakes II - Austin II | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 27.08.2026 | Vancouver Whitecaps II - Los Angeles FC II | 4 - 1 | L |
| 21.08.2026 | Los Angeles FC II - Sporting KC II | 2 - 1 | W |
| 17.08.2026 | Los Angeles FC II - Tacoma Defiance | 4 - 3 | W |
| 08.08.2026 | Portland Timbers II - Los Angeles FC II | 0 - 0 | D |
| 01.08.2026 | Los Angeles FC II - Colorado Rapids II | 3 - 0 | W |
Предстоящата среща между San Jose Earthquakes II и Los Angeles FC II е насрочена за 31.08.2026 02:30 в MLS Next Pro. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
San Jose Earthquakes II е на позиция 8 с 33 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 0 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 39:27. Записаната форма е LWLWL. Los Angeles FC II е на позиция 5 с 41 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 0 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 36:36. Записаната форма е LWWLW.
San Jose Earthquakes II има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLDDLLLWW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Los Angeles FC II има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWDWDLDDW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 10 директни срещи San Jose Earthquakes II има 6 победи, равенствата са 1, а Los Angeles FC II има 3 победи. Средният общ брой голове е 3.20. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка San Jose Earthquakes II 0 / Los Angeles FC II 0 подкрепя San Jose Earthquakes II със средна промяна 5.46 процентни пункта при 1 букмейкъра (Pinnacle) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на San Jose Earthquakes II като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.57 жълти, 0.14 червени и 2.71 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 85.7%, 57.1%, 28.6% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 12 от 23 завършени мача (52.2% покритие). Дисциплинарният профил на Los Angeles FC II като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.17 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 33.3% и 16.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 13 от 23 завършени мача (56.5% покритие).
Срещата между San Jose Earthquakes II и Los Angeles FC II завърши при резултат 3:2. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.2 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на San Jose Earthquakes II като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 2.57 жълти, 0.14 червени и 2.71 общо картона на мач. В този двубой San Jose Earthquakes II получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.71 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 57.1%, 5+ в 0%, а червен картон в 14.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Los Angeles FC II като гост беше изчислен от 6 мача със средно 2.33 жълти, 0.17 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Los Angeles FC II получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 16.7%, а червен картон в 16.7% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше San Jose Earthquakes II с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 5.46 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 3:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.