📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
4
W W L O L L
3
Жълти картони
3
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

2
1
1
🟢 New England II 🟡 Равенства Huntsville City 🔴
Дата Мач Резултат
08.09.2025 New England II - Huntsville City 1 : 0
10.07.2024 New England II - Huntsville City 1 : 2
01.09.2023 New England II - Huntsville City 3 : 0
02.07.2023 Huntsville City - New England II 0 : 0

🗓 Последни мачове: New England II

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 New England II - Huntsville City 1 - 4 L
22.08.2026 New York City II - New England II 2 - 1 L
19.08.2026 Inter Miami II - New England II 4 - 2 L
16.08.2026 New England II - Philadelphia Union II 3 - 4 L
09.08.2026 Connecticut FC - New England II 1 - 2 W

📆 Последни мачове: Huntsville City

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 New England II - Huntsville City 1 - 4 W
23.08.2026 Huntsville City - Columbus Crew II 1 - 0 W
16.08.2026 Huntsville City - Inter Miami II 2 - 0 W
13.08.2026 Huntsville City - Crown Legacy 2 - 2 D
08.08.2026 Carolina Core - Huntsville City 2 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между New England II и Huntsville City е насрочена за 30.08.2026 23:00 в MLS Next Pro. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

New England II е на позиция 4 с 42 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 13 победи, 0 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 35:26. Записаната форма е LLLWW. Huntsville City е на позиция 10 с 35 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 0 равенства и 11 загуби. Головата разлика е 35:41. Записаната форма е WWLLL.

Последни резултати

New England II има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLWWDWDLW. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 100%. Huntsville City има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDLLWWDDL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 4 директни срещи New England II има 2 победи, равенствата са 1, а Huntsville City има 1 победи. Средният общ брой голове е 1.75. Двата отбора са отбелязали в 25% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка New England II -0.25 / Huntsville City +0.25 подкрепя New England II със средна промяна 1.28 процентни пункта при 1 букмейкъра (Pinnacle) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на New England II като домакин е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.30 жълти, 0.10 червени и 2.40 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 70.0%, 40.0%, 10.0% и 10.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 10.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 23 завършени мача (78.3% покритие). Дисциплинарният профил на Huntsville City като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.43 жълти, 0.14 червени и 2.57 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 85.7%, 42.9%, 28.6% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 15 от 22 завършени мача (68.2% покритие).

Генериран: 2026-08-30 19:04:02 · Заключен: 2026-08-31 00:40:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между New England II и Huntsville City завърши при резултат 1:4. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 4 директни срещи е 1.75 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на New England II като домакин беше изчислен от 10 мача със средно 2.3 жълти, 0.1 червени и 2.4 общо картона на мач. В този двубой New England II получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.6 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 40%, 5+ в 10%, а червен картон в 10% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Huntsville City като гост беше изчислен от 7 мача със средно 2.43 жълти, 0.14 червени и 2.57 общо картона на мач. В този двубой Huntsville City получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.43 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 42.9%, 5+ в 0%, а червен картон в 14.3% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше New England II с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.28 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 1:4 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 03:31:17
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.