Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 05.07.2026 | Crown Legacy - Orlando City II | 1 : 1 |
| 03.05.2026 | Orlando City II - Crown Legacy | 2 : 2 |
| 31.08.2025 | Orlando City II - Crown Legacy | 1 : 0 |
| 06.07.2025 | Crown Legacy - Orlando City II | 2 : 2 |
| 26.03.2025 | Crown Legacy - Orlando City II | 0 : 1 |
| 08.09.2024 | Crown Legacy - Orlando City II | 1 : 4 |
| 11.08.2024 | Orlando City II - Crown Legacy | 0 : 0 |
| 19.04.2024 | Crown Legacy - Orlando City II | 0 : 2 |
| 03.09.2023 | Orlando City II - Crown Legacy | 3 : 6 |
| 05.05.2023 | Crown Legacy - Orlando City II | 3 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Orlando City II - Crown Legacy | 3 - 2 | W |
| 22.08.2026 | Atlanta United II - Orlando City II | 5 - 1 | L |
| 15.08.2026 | Chicago Fire II - Orlando City II | 2 - 0 | L |
| 11.08.2026 | New York City II - Orlando City II | 3 - 0 | L |
| 01.08.2026 | Connecticut FC - Orlando City II | 4 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Orlando City II - Crown Legacy | 3 - 2 | L |
| 23.08.2026 | Crown Legacy - Chattanooga | 3 - 1 | W |
| 19.08.2026 | Crown Legacy - Connecticut FC | 0 - 2 | L |
| 13.08.2026 | Huntsville City - Crown Legacy | 2 - 2 | D |
| 07.08.2026 | Inter Miami II - Crown Legacy | 0 - 2 | W |
Предстоящата среща между Orlando City II и Crown Legacy е насрочена за 30.08.2026 23:00 в MLS Next Pro. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Orlando City II е на позиция 11 с 35 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 12 победи, 0 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 46:41. Записаната форма е LLLLL. Crown Legacy е на позиция 1 с 51 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 15 победи, 0 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 54:30. Записаната форма е WLWWW.
Orlando City II има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLDWDLW. Средните стойности са 1 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Crown Legacy има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDWWWWLDD. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 10 директни срещи Orlando City II има 4 победи, равенствата са 4, а Crown Legacy има 2 победи. Средният общ брой голове е 3.30. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.36).
Дисциплинарният профил на Orlando City II като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.17 жълти, 0.00 червени и 2.17 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 16.7% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 15 от 19 завършени мача (78.9% покритие). Дисциплинарният профил на Crown Legacy като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.13 жълти, 0.25 червени и 2.38 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 37.5%, 25.0% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 14 от 20 завършени мача (70.0% покритие).
Срещата между Orlando City II и Crown Legacy завърши при резултат 3:2. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.3 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Orlando City II като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 2.17 жълти, 0 червени и 2.17 общо картона на мач. В този двубой Orlando City II получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.17 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Crown Legacy като гост беше изчислен от 8 мача със средно 2.13 жълти, 0.25 червени и 2.38 общо картона на мач. В този двубой Crown Legacy получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.38 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 37.5%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 25% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.36. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.