Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 20.04.2026 | Sporting KC II - Vancouver Whitecaps II | 3 : 2 |
| 19.09.2025 | Sporting KC II - Vancouver Whitecaps II | 2 : 2 |
| 01.08.2025 | Vancouver Whitecaps II - Sporting KC II | 2 : 3 |
| 31.08.2024 | Vancouver Whitecaps II - Sporting KC II | 0 : 4 |
| 03.08.2024 | Sporting KC II - Vancouver Whitecaps II | 1 : 1 |
| 02.07.2023 | Sporting KC II - Vancouver Whitecaps II | 7 : 1 |
| 03.06.2023 | Vancouver Whitecaps II - Sporting KC II | 1 : 1 |
| 29.05.2022 | Sporting KC II - Vancouver Whitecaps II | 1 : 1 |
| 24.04.2022 | Vancouver Whitecaps II - Sporting KC II | 4 : 1 |
| 12.07.2017 | Vancouver Whitecaps II - Sporting KC II | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Vancouver Whitecaps II - Sporting KC II | 5 - 1 | W |
| 27.08.2026 | Vancouver Whitecaps II - Los Angeles FC II | 4 - 1 | W |
| 16.08.2026 | Austin II - Vancouver Whitecaps II | 4 - 1 | L |
| 02.08.2026 | Tacoma Defiance - Vancouver Whitecaps II | 4 - 2 | L |
| 27.07.2026 | St. Louis City II - Vancouver Whitecaps II | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Vancouver Whitecaps II - Sporting KC II | 5 - 1 | L |
| 25.08.2026 | Tacoma Defiance - Sporting KC II | 4 - 0 | L |
| 21.08.2026 | Los Angeles FC II - Sporting KC II | 2 - 1 | L |
| 16.08.2026 | Sporting KC II - Colorado Rapids II | 2 - 2 | D |
| 10.08.2026 | Austin II - Sporting KC II | 1 - 0 | L |
Предстоящата среща между Vancouver Whitecaps II и Sporting KC II е насрочена за 30.08.2026 23:00 в MLS Next Pro. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Vancouver Whitecaps II е на позиция 12 с 22 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 0 равенства и 15 загуби. Головата разлика е 31:50. Записаната форма е WLLWL. Sporting KC II е на позиция 13 с 20 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 0 равенства и 14 загуби. Головата разлика е 28:54. Записаната форма е LLLLW.
Vancouver Whitecaps II има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLDLLWLWD. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Sporting KC II има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDLWWLLLW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 2.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 10 директни срещи Vancouver Whitecaps II има 1 победи, равенствата са 4, а Sporting KC II има 5 победи. Средният общ брой голове е 3.80. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Vancouver Whitecaps II -0.25 / Sporting KC II +0.25 подкрепя Sporting KC II със средна промяна 8.47 процентни пункта при 1 букмейкъра (Pinnacle) и до 9 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Vancouver Whitecaps II като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 1.86 жълти, 0.00 червени и 1.86 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 57.1%, 28.6%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 17 от 21 завършени мача (81.0% покритие). Дисциплинарният профил на Sporting KC II като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.89 жълти, 0.00 червени и 1.89 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 22.2%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 16 от 23 завършени мача (69.6% покритие).
Срещата между Vancouver Whitecaps II и Sporting KC II завърши при резултат 5:1. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.8 гола, а този двубой завърши с 6. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Vancouver Whitecaps II като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 1.86 жълти, 0 червени и 1.86 общо картона на мач. В този двубой Vancouver Whitecaps II получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.86 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 28.6%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Sporting KC II като гост беше изчислен от 9 мача със средно 1.89 жълти, 0 червени и 1.89 общо картона на мач. В този двубой Sporting KC II получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.11 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 22.2%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Sporting KC II с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 8.47 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 5:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.