📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L L W W O L
2
🏟
✔ PEN
2
3
Жълти картони
2
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

1
0
1
🟢 Carolina Core 🟡 Равенства New England II 🔴
Дата Мач Резултат
24.08.2024 Carolina Core - New England II 2 : 1
31.03.2024 New England II - Carolina Core 2 : 1

🗓 Последни мачове: Carolina Core

Дата Мач Резултат Изх.
04.09.2026 Carolina Core - New England II 2 - 2 D
29.08.2026 Chattanooga - Carolina Core 5 - 2 L
22.08.2026 Carolina Core - FC Cincinnati II 1 - 3 L
08.08.2026 Carolina Core - Huntsville City 2 - 0 W
31.07.2026 Atlanta United II - Carolina Core 3 - 3 D

📆 Последни мачове: New England II

Дата Мач Резултат Изх.
04.09.2026 Carolina Core - New England II 2 - 2 D
30.08.2026 New England II - Huntsville City 1 - 4 L
22.08.2026 New York City II - New England II 2 - 1 L
19.08.2026 Inter Miami II - New England II 4 - 2 L
16.08.2026 New England II - Philadelphia Union II 3 - 4 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Carolina Core и New England II е насрочена за 04.09.2026 22:30 в MLS Next Pro. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Carolina Core е на позиция 14 с 26 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 0 равенства и 15 загуби. Головата разлика е 33:45. Записаната форма е LLWWL. New England II е на позиция 7 с 42 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 13 победи, 0 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 35:26. Записаната форма е LLLLW.

Последни резултати

Carolina Core има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWDLWLWLW. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. New England II има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLWWDWDL. Средните стойности са 2 отбелязани и 2.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Директни срещи

В последните 2 директни срещи Carolina Core има 1 победи, равенствата са 0, а New England II има 1 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 80%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Carolina Core като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.57 жълти, 0.14 червени и 2.71 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 85.7%, 57.1%, 14.3% и 14.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 15 от 21 завършени мача (71.4% покритие). Дисциплинарният профил на New England II като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.13 жълти, 0.13 червени и 2.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 62.5%, 37.5%, 25.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 19 от 24 завършени мача (79.2% покритие).

Генериран: 2026-09-04 19:02:33 · Заключен: 2026-09-05 00:10:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Carolina Core и New England II завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Carolina Core като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 2.57 жълти, 0.14 червени и 2.71 общо картона на мач. В този двубой Carolina Core получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.29 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 57.1%, 5+ в 14.3%, а червен картон в 14.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на New England II като гост беше изчислен от 8 мача със средно 2.13 жълти, 0.13 червени и 2.25 общо картона на мач. В този двубой New England II получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.25 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 37.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 12.5% от мачовете.

Обобщение

От 6 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 04:02:51
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.