Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 18.07.2026 | Crown Legacy - Chicago Fire II | 3 : 2 |
| 09.05.2026 | Chicago Fire II - Crown Legacy | 3 : 2 |
| 01.07.2025 | Chicago Fire II - Crown Legacy | 1 : 1 |
| 30.06.2024 | Crown Legacy - Chicago Fire II | 5 : 1 |
| 10.04.2024 | Chicago Fire II - Crown Legacy | 2 : 0 |
| 25.06.2023 | Crown Legacy - Chicago Fire II | 4 : 2 |
| 28.05.2023 | Chicago Fire II - Crown Legacy | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Crown Legacy - Chicago Fire II | 4 - 0 | W |
| 30.08.2026 | Orlando City II - Crown Legacy | 3 - 2 | L |
| 23.08.2026 | Crown Legacy - Chattanooga | 3 - 1 | W |
| 19.08.2026 | Crown Legacy - Connecticut FC | 0 - 2 | L |
| 13.08.2026 | Huntsville City - Crown Legacy | 2 - 2 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Crown Legacy - Chicago Fire II | 4 - 0 | L |
| 30.08.2026 | Columbus Crew II - Chicago Fire II | 4 - 0 | L |
| 23.08.2026 | Chicago Fire II - Inter Miami II | 3 - 1 | W |
| 18.08.2026 | Atlanta United II - Chicago Fire II | 2 - 1 | L |
| 15.08.2026 | Chicago Fire II - Orlando City II | 2 - 0 | W |
Предстоящата среща между Crown Legacy и Chicago Fire II е насрочена за 04.09.2026 21:30 в MLS Next Pro. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Crown Legacy е на позиция 1 с 51 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 15 победи, 0 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 54:30. Записаната форма е LWLWW. Chicago Fire II е на позиция 9 с 39 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 0 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 44:33. Записаната форма е LWLWL.
Crown Legacy има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLDWWWWLD. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Chicago Fire II има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLWLWWLWD. Средните стойности са 2.70 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.
В последните 7 директни срещи Crown Legacy има 4 победи, равенствата са 1, а Chicago Fire II има 2 победи. Средният общ брой голове е 3.86. Двата отбора са отбелязали в 71.4% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 57.1%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 3.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Crown Legacy 0 / Chicago Fire II 0 подкрепя Chicago Fire II със средна промяна 2.37 процентни пункта при 1 букмейкъра (Pinnacle) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.36).
Дисциплинарният профил на Crown Legacy като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.33 червени и 2.83 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 83.3%, 66.7%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 15 от 21 завършени мача (71.4% покритие). Дисциплинарният профил на Chicago Fire II като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.89 жълти, 0.11 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 77.8%, 22.2%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 18 от 24 завършени мача (75.0% покритие).
Срещата между Crown Legacy и Chicago Fire II завърши при резултат 4:0. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 7 директни срещи показва средно 3.86 гола, докато в този мач бяха отбелязани 4. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Crown Legacy като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 2.5 жълти, 0.33 червени и 2.83 общо картона на мач. В този двубой Crown Legacy получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.17 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 33.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Chicago Fire II като гост беше изчислен от 9 мача със средно 1.89 жълти, 0.11 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Chicago Fire II получи 3 жълти и 1 червени картона, или 4 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 22.2%, 5+ в 0%, а червен картон в 11.1% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Chicago Fire II с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.37 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 4:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.36. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.