Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 13.04.2026 | Austin II - Houston Dynamo FC II | 1 : 1 |
| 26.07.2025 | Austin II - Houston Dynamo FC II | 2 : 0 |
| 31.05.2025 | Austin II - Houston Dynamo FC II | 1 : 1 |
| 27.04.2025 | Houston Dynamo FC II - Austin II | 2 : 1 |
| 14.09.2024 | Austin II - Houston Dynamo FC II | 3 : 1 |
| 12.07.2024 | Houston Dynamo FC II - Austin II | 2 : 0 |
| 29.03.2024 | Houston Dynamo FC II - Austin II | 0 : 1 |
| 08.07.2023 | Austin II - Houston Dynamo FC II | 3 : 0 |
| 28.05.2023 | Houston Dynamo FC II - Austin II | 2 : 0 |
| 25.03.2023 | Austin II - Houston Dynamo FC II | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Houston Dynamo FC II - Austin II | 0 - 2 | L |
| 30.08.2026 | Houston Dynamo FC II - Minnesota United II | 0 - 2 | L |
| 23.08.2026 | St. Louis City II - Houston Dynamo FC II | 2 - 2 | D |
| 19.08.2026 | Houston Dynamo FC II - San Jose Earthquakes II | 1 - 1 | D |
| 14.08.2026 | Houston Dynamo FC II - Ventura County | 0 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Houston Dynamo FC II - Austin II | 0 - 2 | W |
| 30.08.2026 | Portland Timbers II - Austin II | 2 - 1 | L |
| 24.08.2026 | Austin II - San Jose Earthquakes II | 1 - 0 | W |
| 20.08.2026 | North Texas - Austin II | 0 - 0 | D |
| 16.08.2026 | Austin II - Vancouver Whitecaps II | 4 - 1 | W |
Предстоящата среща между Houston Dynamo FC II и Austin II е насрочена за 04.09.2026 23:00 в MLS Next Pro. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Houston Dynamo FC II е на позиция 3 с 48 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 15 победи, 0 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 45:19. Записаната форма е LWLLW. Austin II е на позиция 1 с 56 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 15 победи, 0 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 44:21. Записаната форма е LWLWW.
Houston Dynamo FC II има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDLWLDWWW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Austin II има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDWWDDWLW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи Houston Dynamo FC II има 3 победи, равенствата са 2, а Austin II има 5 победи. Средният общ брой голове е 2.40. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Houston Dynamo FC II 0 / Austin II 0 подкрепя Houston Dynamo FC II със средна промяна 1.52 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, Bet365) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Houston Dynamo FC II като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.17 червени и 2.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 66.7%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 14 от 21 завършени мача (66.7% покритие). Дисциплинарният профил на Austin II като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.78 жълти, 0.11 червени и 2.89 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 55.6%, 44.4% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 20 от 25 завършени мача (80.0% покритие).
Срещата между Houston Dynamo FC II и Austin II завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.4 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Houston Dynamo FC II като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 2.5 жълти, 0.17 червени и 2.67 общо картона на мач. В този двубой Houston Dynamo FC II получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 16.7% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Austin II като гост беше изчислен от 9 мача със средно 2.78 жълти, 0.11 червени и 2.89 общо картона на мач. В този двубой Austin II получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.89 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 55.6%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 11.1% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Houston Dynamo FC II с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.52 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 0:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.