📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L O L W L L
1
🏟
✔ Краен резултат
4
4
Жълти картони
3
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

3
4
3
🟢 Inter Miami II 🟡 Равенства Orlando City II 🔴
Дата Мач Резултат
22.03.2026 Orlando City II - Inter Miami II 4 : 4
14.09.2025 Inter Miami II - Orlando City II 1 : 1
17.05.2025 Orlando City II - Inter Miami II 3 : 0
15.04.2025 Inter Miami II - Orlando City II 3 : 2
14.07.2024 Orlando City II - Inter Miami II 1 : 1
02.06.2024 Inter Miami II - Orlando City II 3 : 1
03.04.2024 Orlando City II - Inter Miami II 0 : 2
05.08.2023 Inter Miami II - Orlando City II 1 : 1
25.05.2023 Inter Miami II - Orlando City II 0 : 1
09.04.2023 Orlando City II - Inter Miami II 2 : 0

🗓 Последни мачове: Inter Miami II

Дата Мач Резултат Изх.
04.09.2026 Inter Miami II - Orlando City II 1 - 4 L
01.09.2026 Inter Miami II - New York City II 4 - 2 W
28.08.2026 Inter Miami II - Atlanta United II 1 - 1 D
23.08.2026 Chicago Fire II - Inter Miami II 3 - 1 L
19.08.2026 Inter Miami II - New England II 4 - 2 W

📆 Последни мачове: Orlando City II

Дата Мач Резултат Изх.
04.09.2026 Inter Miami II - Orlando City II 1 - 4 W
30.08.2026 Orlando City II - Crown Legacy 3 - 2 W
22.08.2026 Atlanta United II - Orlando City II 5 - 1 L
15.08.2026 Chicago Fire II - Orlando City II 2 - 0 L
11.08.2026 New York City II - Orlando City II 3 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Inter Miami II и Orlando City II е насрочена за 04.09.2026 23:00 в MLS Next Pro. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Inter Miami II е на позиция 16 с 12 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 0 равенства и 17 загуби. Головата разлика е 17:50. Записаната форма е LLWLL. Orlando City II е на позиция 11 с 38 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 12 победи, 0 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 46:41. Записаната форма е WLLLL.

Последни резултати

Inter Miami II има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLWLLLWLW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Orlando City II има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLLLLDWDL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Inter Miami II има 3 победи, равенствата са 4, а Orlando City II има 3 победи. Средният общ брой голове е 3.10. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Inter Miami II 0 / Orlando City II 0 подкрепя Inter Miami II със средна промяна 1.32 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, Bet365) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Inter Miami II като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.89 жълти, 0.22 червени и 3.11 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 88.9%, 44.4%, 33.3% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 22.2%. Данните за сезона са налични за 20 от 20 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Orlando City II като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.00 червени и 1.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 44.4%, 22.2%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 16 от 20 завършени мача (80.0% покритие).

Генериран: 2026-09-04 19:02:34 · Заключен: 2026-09-05 00:40:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Inter Miami II и Orlando City II завърши при резултат 1:4. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 4. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.1 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Inter Miami II като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2.89 жълти, 0.22 червени и 3.11 общо картона на мач. В този двубой Inter Miami II получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 0.89 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 44.4%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 22.2% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Orlando City II като гост беше изчислен от 9 мача със средно 1.67 жълти, 0 червени и 1.67 общо картона на мач. В този двубой Orlando City II получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 22.2%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Inter Miami II с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.32 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:4 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 03:31:18
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.