Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 18.07.2026 | Columbus Crew II - Philadelphia Union II | 0 : 0 |
| 17.05.2026 | Philadelphia Union II - Columbus Crew II | 1 : 1 |
| 14.09.2025 | Columbus Crew II - Philadelphia Union II | 1 : 3 |
| 21.06.2025 | Columbus Crew II - Philadelphia Union II | 1 : 3 |
| 11.05.2025 | Philadelphia Union II - Columbus Crew II | 3 : 0 |
| 02.11.2024 | Philadelphia Union II - Columbus Crew II | 4 : 0 |
| 26.08.2024 | Philadelphia Union II - Columbus Crew II | 1 : 1 |
| 28.07.2024 | Columbus Crew II - Philadelphia Union II | 3 : 2 |
| 02.06.2024 | Philadelphia Union II - Columbus Crew II | 3 : 1 |
| 25.07.2023 | Columbus Crew II - Philadelphia Union II | 2 : 6 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Philadelphia Union II - Columbus Crew II | 1 - 0 | W |
| 30.08.2026 | FC Cincinnati II - Philadelphia Union II | 2 - 3 | W |
| 23.08.2026 | Philadelphia Union II - Connecticut FC | 2 - 4 | L |
| 16.08.2026 | New England II - Philadelphia Union II | 3 - 4 | W |
| 08.08.2026 | Philadelphia Union II - FC Cincinnati II | 2 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Philadelphia Union II - Columbus Crew II | 1 - 0 | L |
| 30.08.2026 | Columbus Crew II - Chicago Fire II | 4 - 0 | W |
| 23.08.2026 | Huntsville City - Columbus Crew II | 1 - 0 | L |
| 15.08.2026 | Columbus Crew II - New York City II | 4 - 2 | W |
| 08.08.2026 | Columbus Crew II - New York RB II | 1 - 2 | L |
Предстоящата среща между Philadelphia Union II и Columbus Crew II е насрочена за 04.09.2026 23:00 в MLS Next Pro. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Philadelphia Union II е на позиция 12 с 36 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 0 равенства и 12 загуби. Головата разлика е 24:30. Записаната форма е WLWWL. Columbus Crew II е на позиция 3 с 45 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 14 победи, 0 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 40:32. Записаната форма е WLWLL.
Philadelphia Union II има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWWDLLDWL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Columbus Crew II има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWLLWDWWW. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 10 директни срещи Philadelphia Union II има 6 победи, равенствата са 3, а Columbus Crew II има 1 победи. Средният общ брой голове е 3.60. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Над 1.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
По-ранен потвърден reversal сигнал при Pinnacle е подкрепял Columbus Crew II чрез Away +0.25. Посоките са противоположни, затова азиатският сигнал е маркиран като конфликтен и не се използва като самостоятелен избор.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.36).
Дисциплинарният профил на Philadelphia Union II като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 3.78 жълти, 0.33 червени и 4.11 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 88.9%, 66.7%, 44.4% и 44.4% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 18 от 24 завършени мача (75.0% покритие). Дисциплинарният профил на Columbus Crew II като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.43 жълти, 0.00 червени и 2.43 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 85.7%, 42.9%, 14.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 15 от 22 завършени мача (68.2% покритие).
Срещата между Philadelphia Union II и Columbus Crew II завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.6 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Philadelphia Union II като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 3.78 жълти, 0.33 червени и 4.11 общо картона на мач. В този двубой Philadelphia Union II получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 2.11 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 44.4%, а червен картон в 33.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Columbus Crew II като гост беше изчислен от 7 мача със средно 2.43 жълти, 0 червени и 2.43 общо картона на мач. В този двубой Columbus Crew II получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.43 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 42.9%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.36. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 1 съвпаднаха с крайния резултат, а 9 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.