📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W L W O W L
2
🏟
✔ Краен резултат
1
1
Жълти картони
1
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

6
1
3
🟢 Toronto II 🟡 Равенства FC Cincinnati II 🔴
Дата Мач Резултат
17.07.2026 Toronto II - FC Cincinnati II 3 : 1
03.05.2026 FC Cincinnati II - Toronto II 5 : 0
15.08.2025 Toronto II - FC Cincinnati II 1 : 0
08.06.2025 FC Cincinnati II - Toronto II 1 : 1
09.03.2025 FC Cincinnati II - Toronto II 0 : 1
02.09.2024 FC Cincinnati II - Toronto II 0 : 2
14.07.2024 Toronto II - FC Cincinnati II 1 : 2
14.04.2024 Toronto II - FC Cincinnati II 2 : 1
07.05.2023 Toronto II - FC Cincinnati II 3 : 0
27.03.2023 FC Cincinnati II - Toronto II 4 : 2

🗓 Последни мачове: Toronto II

Дата Мач Резултат Изх.
04.09.2026 Toronto II - FC Cincinnati II 2 - 1 W
28.08.2026 Toronto II - New York City II 2 - 0 W
23.08.2026 New York RB II - Toronto II 5 - 1 L
14.08.2026 Toronto II - Chattanooga 2 - 2 D
10.08.2026 Chicago Fire II - Toronto II 2 - 4 W

📆 Последни мачове: FC Cincinnati II

Дата Мач Резултат Изх.
04.09.2026 Toronto II - FC Cincinnati II 2 - 1 L
30.08.2026 FC Cincinnati II - Philadelphia Union II 2 - 3 L
22.08.2026 Carolina Core - FC Cincinnati II 1 - 3 W
19.08.2026 New York City II - FC Cincinnati II 5 - 0 L
16.08.2026 FC Cincinnati II - Connecticut FC 2 - 3 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Toronto II и FC Cincinnati II е насрочена за 04.09.2026 23:00 в MLS Next Pro. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Toronto II е на позиция 13 с 33 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 0 равенства и 12 загуби. Головата разлика е 32:40. Записаната форма е WLWWL. FC Cincinnati II е на позиция 15 с 19 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 0 равенства и 14 загуби. Головата разлика е 23:43. Записаната форма е LWLLL.

Последни резултати

Toronto II има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDWLWLLLL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 2.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. FC Cincinnati II има 1 победи, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLLLDLLD. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 3 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Toronto II има 6 победи, равенствата са 1, а FC Cincinnati II има 3 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола първо полувреме — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.49).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Toronto II като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.89 жълти, 0.11 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 55.6%, 33.3%, 11.1% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 18 от 23 завършени мача (78.3% покритие). Дисциплинарният профил на FC Cincinnati II като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.60 жълти, 0.00 червени и 2.60 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 90.0%, 50.0%, 20.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 20 от 24 завършени мача (83.3% покритие).

Генериран: 2026-09-04 19:02:34 · Заключен: 2026-09-05 00:40:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Toronto II и FC Cincinnati II завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

В последните 10 директни срещи средният общ брой голове е 3, а този мач завърши с 3 гола. Това е точно съвпадение с историческия голов профил на съперничеството. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Toronto II като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 1.89 жълти, 0.11 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Toronto II получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 11.1% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на FC Cincinnati II като гост беше изчислен от 10 мача със средно 2.6 жълти, 0 червени и 2.6 общо картона на мач. В този двубой FC Cincinnati II получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.6 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.49. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 03:20:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.