Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 15.03.2026 | Tacoma Defiance - San Jose Earthquakes II | 0 : 0 |
| 28.09.2025 | San Jose Earthquakes II - Tacoma Defiance | 0 : 1 |
| 04.07.2025 | Tacoma Defiance - San Jose Earthquakes II | 4 : 4 |
| 15.03.2025 | Tacoma Defiance - San Jose Earthquakes II | 3 : 1 |
| 26.08.2024 | San Jose Earthquakes II - Tacoma Defiance | 1 : 1 |
| 12.06.2024 | San Jose Earthquakes II - Tacoma Defiance | 2 : 1 |
| 26.04.2024 | Tacoma Defiance - San Jose Earthquakes II | 3 : 2 |
| 11.09.2023 | Tacoma Defiance - San Jose Earthquakes II | 3 : 2 |
| 11.06.2023 | San Jose Earthquakes II - Tacoma Defiance | 1 : 1 |
| 06.08.2022 | San Jose Earthquakes II - Tacoma Defiance | 0 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | San Jose Earthquakes II - Los Angeles FC II | 3 - 2 | W |
| 24.08.2026 | Austin II - San Jose Earthquakes II | 1 - 0 | L |
| 19.08.2026 | Houston Dynamo FC II - San Jose Earthquakes II | 1 - 1 | D |
| 17.08.2026 | San Jose Earthquakes II - St. Louis City II | 0 - 2 | L |
| 09.08.2026 | Minnesota United II - San Jose Earthquakes II | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Real Monarchs - Tacoma Defiance | 3 - 0 | L |
| 25.08.2026 | Tacoma Defiance - Sporting KC II | 4 - 0 | W |
| 17.08.2026 | Los Angeles FC II - Tacoma Defiance | 4 - 3 | L |
| 09.08.2026 | North Texas - Tacoma Defiance | 3 - 1 | L |
| 02.08.2026 | Tacoma Defiance - Vancouver Whitecaps II | 4 - 2 | W |
Предстоящата среща между San Jose Earthquakes II и Tacoma Defiance е насрочена за 06.09.2026 02:30 в MLS Next Pro. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
San Jose Earthquakes II е на позиция 8 с 36 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 0 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 39:27. Записаната форма е WLWLW. Tacoma Defiance е на позиция 7 с 36 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 0 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 31:31. Записаната форма е LWLLW.
San Jose Earthquakes II има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDLDDLLLW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Tacoma Defiance има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLWWWWLD. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 10 директни срещи San Jose Earthquakes II има 1 победи, равенствата са 4, а Tacoma Defiance има 5 победи. Средният общ брой голове е 3.20. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на San Jose Earthquakes II като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.38 жълти, 0.13 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 50.0%, 25.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 13 от 24 завършени мача (54.2% покритие). Дисциплинарният профил на Tacoma Defiance като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 15 от 23 завършени мача (65.2% покритие).
Срещата между San Jose Earthquakes II и Tacoma Defiance завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3.2 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на San Jose Earthquakes II като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 2.38 жълти, 0.13 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой San Jose Earthquakes II получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 12.5% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Tacoma Defiance като гост беше изчислен от 6 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Tacoma Defiance получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.