Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 03.11.2025 | Colorado Rapids II - Minnesota United II | 2 : 1 |
| 27.09.2025 | Colorado Rapids II - Minnesota United II | 1 : 2 |
| 29.06.2025 | Minnesota United II - Colorado Rapids II | 2 : 1 |
| 25.04.2025 | Colorado Rapids II - Minnesota United II | 0 : 2 |
| 28.09.2024 | Minnesota United II - Colorado Rapids II | 1 : 0 |
| 27.07.2024 | Minnesota United II - Colorado Rapids II | 1 : 0 |
| 27.05.2024 | Colorado Rapids II - Minnesota United II | 0 : 2 |
| 24.09.2023 | Colorado Rapids II - Minnesota United II | 4 : 2 |
| 28.05.2023 | Minnesota United II - Colorado Rapids II | 1 : 4 |
| 07.08.2022 | Colorado Rapids II - Minnesota United II | 3 : 3 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Houston Dynamo FC II - Minnesota United II | 0 - 2 | W |
| 23.08.2026 | North Texas - Minnesota United II | 1 - 1 | D |
| 16.08.2026 | Real Monarchs - Minnesota United II | 0 - 0 | D |
| 09.08.2026 | Minnesota United II - San Jose Earthquakes II | 1 - 1 | D |
| 01.08.2026 | Minnesota United II - Portland Timbers II | 1 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Colorado Rapids II - Ventura County | 2 - 3 | L |
| 24.08.2026 | Colorado Rapids II - Real Monarchs | 4 - 1 | W |
| 16.08.2026 | Sporting KC II - Colorado Rapids II | 2 - 2 | D |
| 09.08.2026 | Colorado Rapids II - St. Louis City II | 0 - 0 | D |
| 01.08.2026 | Los Angeles FC II - Colorado Rapids II | 3 - 0 | L |
Предстоящата среща между Minnesota United II и Colorado Rapids II е насрочена за 06.09.2026 00:00 в MLS Next Pro. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Minnesota United II е на позиция 10 с 34 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 0 равенства и 11 загуби. Головата разлика е 31:35. Записаната форма е WLLLL. Colorado Rapids II е на позиция 14 с 18 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 0 равенства и 18 загуби. Головата разлика е 19:46. Записаната форма е LWWLL.
Minnesota United II има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDLLWLDLW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Colorado Rapids II има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDDLLLWLW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 10 директни срещи Minnesota United II има 6 победи, равенствата са 1, а Colorado Rapids II има 3 победи. Средният общ брой голове е 3.20. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Minnesota United II като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.14 жълти, 0.14 червени и 2.29 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 71.4%, 42.9%, 14.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 17 от 24 завършени мача (70.8% покритие). Дисциплинарният профил на Colorado Rapids II като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.40 жълти, 0.10 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 80.0%, 40.0%, 20.0% и 10.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 10.0%. Данните за сезона са налични за 19 от 24 завършени мача (79.2% покритие).
Срещата между Minnesota United II и Colorado Rapids II завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.2 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Minnesota United II като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 2.14 жълти, 0.14 червени и 2.29 общо картона на мач. В този двубой Minnesota United II получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.29 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 42.9%, 5+ в 0%, а червен картон в 14.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Colorado Rapids II като гост беше изчислен от 10 мача със средно 2.4 жълти, 0.1 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Colorado Rapids II получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 40%, 5+ в 10%, а червен картон в 10% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.