Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 19.07.2026 | Ventura County - Los Angeles FC II | 2 : 0 |
| 17.05.2026 | Los Angeles FC II - Ventura County | 3 : 2 |
| 21.07.2025 | Ventura County - Los Angeles FC II | 3 : 3 |
| 10.05.2025 | Ventura County - Los Angeles FC II | 2 : 1 |
| 15.03.2025 | Los Angeles FC II - Ventura County | 3 : 1 |
| 12.08.2024 | Ventura County - Los Angeles FC II | 1 : 2 |
| 15.07.2024 | Los Angeles FC II - Ventura County | 1 : 1 |
| 15.04.2024 | Los Angeles FC II - Ventura County | 2 : 1 |
| 10.09.2023 | Ventura County - Los Angeles FC II | 1 : 2 |
| 12.08.2023 | Los Angeles FC II - Ventura County | 6 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | San Jose Earthquakes II - Los Angeles FC II | 3 - 2 | L |
| 27.08.2026 | Vancouver Whitecaps II - Los Angeles FC II | 4 - 1 | L |
| 21.08.2026 | Los Angeles FC II - Sporting KC II | 2 - 1 | W |
| 17.08.2026 | Los Angeles FC II - Tacoma Defiance | 4 - 3 | W |
| 08.08.2026 | Portland Timbers II - Los Angeles FC II | 0 - 0 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Colorado Rapids II - Ventura County | 2 - 3 | W |
| 24.08.2026 | Ventura County - Portland Timbers II | 2 - 2 | D |
| 14.08.2026 | Houston Dynamo FC II - Ventura County | 0 - 2 | W |
| 01.08.2026 | Ventura County - North Texas | 6 - 1 | W |
| 26.07.2026 | Ventura County - San Jose Earthquakes II | 3 - 0 | W |
Предстоящата среща между Los Angeles FC II и Ventura County е насрочена за 06.09.2026 02:00 в MLS Next Pro. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Los Angeles FC II е на позиция 5 с 41 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 0 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 36:36. Записаната форма е LLWWL. Ventura County е на позиция 4 с 45 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 13 победи, 0 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 46:30. Записаната форма е WLWWW.
Los Angeles FC II има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWWDWDLDD. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Ventura County има 7 победи, 2 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWWWWLWDW. Средните стойности са 2.70 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 10 директни срещи Los Angeles FC II има 6 победи, равенствата са 2, а Ventura County има 2 победи. Средният общ брой голове е 3.70. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.35). Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Los Angeles FC II като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.57 жълти, 0.14 червени и 2.71 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 85.7%, 71.4%, 14.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 14 от 24 завършени мача (58.3% покритие). Дисциплинарният профил на Ventura County като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.56 жълти, 0.00 червени и 1.56 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 44.4%, 11.1%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 17 от 24 завършени мача (70.8% покритие).
Срещата между Los Angeles FC II и Ventura County завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.7 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Los Angeles FC II като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 2.57 жълти, 0.14 червени и 2.71 общо картона на мач. В този двубой Los Angeles FC II получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.29 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 71.4%, 5+ в 0%, а червен картон в 14.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Ventura County като гост беше изчислен от 9 мача със средно 1.56 жълти, 0 червени и 1.56 общо картона на мач. В този двубой Ventura County получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 2.44 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 11.1%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.35. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.