Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 15.03.2026 | Flora Tallinn - Kalju Nomme | 0 : 1 |
| 28.09.2025 | Kalju Nomme - Flora Tallinn | 3 : 1 |
| 06.07.2025 | Flora Tallinn - Kalju Nomme | 1 : 0 |
| 27.04.2025 | Flora Tallinn - Kalju Nomme | 2 : 3 |
| 05.04.2025 | Kalju Nomme - Flora Tallinn | 1 : 2 |
| 01.02.2025 | Flora Tallinn - Kalju Nomme | 1 : 0 |
| 23.10.2024 | Flora Tallinn - Kalju Nomme | 3 : 2 |
| 25.09.2024 | Kalju Nomme - Flora Tallinn | 3 : 0 |
| 15.06.2024 | Kalju Nomme - Flora Tallinn | 0 : 0 |
| 21.04.2024 | Flora Tallinn - Kalju Nomme | 2 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Flora Tallinn - Tammeka | 3 - 2 | W |
| 30.08.2026 | Flora Tallinn - Paide | 1 - 2 | L |
| 26.08.2026 | Tammeka - Flora Tallinn | 3 - 1 | L |
| 23.08.2026 | Vaprus - Flora Tallinn | 1 - 2 | W |
| 16.08.2026 | Flora Tallinn - Kuressaare | 2 - 3 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Kalju Nomme - FC Levadia Tallinn | 2 - 3 | L |
| 26.08.2026 | Trans Narva - Kalju Nomme | 2 - 0 | L |
| 22.08.2026 | Laagri - Kalju Nomme | 1 - 0 | L |
| 16.08.2026 | Kalju Nomme - Vaprus | 3 - 1 | W |
| 11.08.2026 | Poseidon - Kalju Nomme | 0 - 12 | W |
Предстоящата среща между Flora Tallinn и Kalju Nomme е насрочена за 05.09.2026 16:00 в Meistriliiga. Посоченият стадион е A. Le Coq Arena, Tallinn. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Flora Tallinn е на позиция 3 с 42 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 13 победи, 0 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 40:21. Записаната форма е LLWLW. Kalju Nomme е на позиция 2 с 44 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 5 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 38:17. Записаната форма е LLWWW.
Flora Tallinn има 5 победи, 0 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLWLLWWLW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Kalju Nomme има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLWWWWWLD. Средните стойности са 2.80 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи Flora Tallinn има 4 победи, равенствата са 2, а Kalju Nomme има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.70. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Над 3.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Flora Tallinn 0 / Kalju Nomme 0 подкрепя Kalju Nomme със средна промяна 6.29 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 11 съхранени наблюдения. Текущото потвърдено reversal събитие е в същата посока. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Flora Tallinn като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 0.11 червени и 2.78 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 88.9%, 55.6%, 22.2% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 18 от 25 завършени мача (72.0% покритие). Дисциплинарният профил на Kalju Nomme като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.29 жълти, 0.00 червени и 2.29 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 71.4%, 28.6%, 14.3% и 14.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 15 от 25 завършени мача (60.0% покритие).
Срещата между Flora Tallinn и Kalju Nomme завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.7 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Flora Tallinn като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2.67 жълти, 0.11 червени и 2.78 общо картона на мач. В този двубой Flora Tallinn получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2.78 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 55.6%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 11.1% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Kalju Nomme като гост беше изчислен от 7 мача със средно 2.29 жълти, 0 червени и 2.29 общо картона на мач. В този двубой Kalju Nomme получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.29 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 28.6%, 5+ в 14.3%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Kalju Nomme с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 6.29 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.