📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D L W W L
3
🏟 Kuressaare linnastaadion , Kuressaare
✔ Краен резултат
1
L L D L W
4
Жълти картони
1
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

5
4
1
🟢 Kuressaare 🟡 Равенства Trans Narva 🔴
Дата Мач Резултат
05.09.2026 Kuressaare - Trans Narva 2 : 1
16.06.2026 Kuressaare - Trans Narva 0 : 0
18.04.2026 Trans Narva - Kuressaare 1 : 2
21.02.2026 Kuressaare - Trans Narva 2 : 2
20.09.2025 Kuressaare - Trans Narva 0 : 0
05.07.2025 Trans Narva - Kuressaare 3 : 2
27.04.2025 Kuressaare - Trans Narva 2 : 1
08.03.2025 Trans Narva - Kuressaare 0 : 2
08.02.2025 Trans Narva - Kuressaare 1 : 1
09.11.2024 Trans Narva - Kuressaare 0 : 2

🗓 Последни мачове: Kuressaare

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Kuressaare - Vaprus 2 - 2 D
25.08.2026 Kuressaare - Saku Sporting -
22.08.2026 Tammeka - Kuressaare 1 - 0 L
16.08.2026 Flora Tallinn - Kuressaare 2 - 3 W
11.08.2026 Kristiine JK - Kuressaare 0 - 8 W

📆 Последни мачове: Trans Narva

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Trans Narva - Tammeka 0 - 2 L
26.08.2026 Trans Narva - Kalju Nomme 2 - 0 W
21.08.2026 FC Levadia Tallinn - Trans Narva 4 - 0 L
16.08.2026 Trans Narva - Paide 1 - 1 D
11.08.2026 Trans Narva - Kompanii Marjamaa 8 - 0 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Kuressaare и Trans Narva е насрочена за 05.09.2026 11:30 в Meistriliiga. Посоченият стадион е Kuressaare linnastaadion, Kuressaare. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Kuressaare е на позиция 9 с 25 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 3 равенства и 13 загуби. Головата разлика е 22:36. Записаната форма е DLWWL. Trans Narva е на позиция 10 с 17 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 1 равенства и 15 загуби. Головата разлика е 17:48. Записаната форма е LLDLW.

Последни резултати

Kuressaare има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWWWLWDLL. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Trans Narva има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLDWLWDWL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Kuressaare има 5 победи, равенствата са 3, а Trans Narva има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.30. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 60%; Над 3.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Kuressaare -0.75 / Trans Narva +0.75 подкрепя Trans Narva със средна промяна 13.50 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Kuressaare като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 1.14 жълти, 0.00 червени и 1.14 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 14.3%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 15 от 25 завършени мача (60.0% покритие). Дисциплинарният профил на Trans Narva като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.22 жълти, 0.22 червени и 2.44 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 44.4%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 22.2%. Данните за сезона са налични за 17 от 25 завършени мача (68.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 10:00:04 · Заключен: 2026-09-05 13:10:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Kuressaare и Trans Narva завърши при резултат 3:1. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.3 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Kuressaare като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 1.14 жълти, 0 червени и 1.14 общо картона на мач. В този двубой Kuressaare получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 2.86 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Trans Narva като гост беше изчислен от 9 мача със средно 2.22 жълти, 0.22 червени и 2.44 общо картона на мач. В този двубой Trans Narva получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.44 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 44.4%, 5+ в 0%, а червен картон в 22.2% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Trans Narva с хендикап +0.75. Съхраненото пазарно движение беше 13.5 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 3:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 15:51:18
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.